× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Gdzie oglądać online?

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - polski horror wszechczasów?

Redakcja Pinbook | 17-01-2020 | skomentuj

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - polski horror wszechczasów?

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Już dawno nie było w Polsce czegoś takiego - „W lesie dziś nie zaśnie nikt” to horror, nad którym producenci i aktorzy pracowali bardzo mocno. Wszystko po to, aby faktycznie przerażał i wzbudzał zainteresowanie. Czy im się to udało? Wszyscy widzowie dowiedzą się tego podczas premiery w marcu.

Gatunek: Horror
Rok produkcji: 2020
Premiera: 13 marca 2020
Reżyseria: Bartosz M. Kowalski
Scenariusz: Bartosz M. Kowalski / Mirella Zaradkiewicz i inni

  Zobacz także  


Opis fabuły

Akcja filmu zapowiada się dość niewinnie – grupa nastolatków zostaje wysłana na obóz offline, gdzie próżno szukać telefonów komórkowych, komputera, a co dopiero dostępu do Internetu. Dopiero teraz wychodzą z nich prawdziwe charaktery. I chociaż zamysł był taki, że będą wędrować po lesie i odpoczywać od nowinek technologicznych… Nie wszystko będzie dokładnie takimi, jakimi zaplanowali to organizatorzy.
Okazuje się, że będą musieli walczyć o swoje życie – i to z czymś, czego nie widzieli nawet na zakazanych stronach w Internecie. To prawdziwy sprawdzian dla nich wszystkich. Dowiedzą się w jednej chwili czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość, poświęcenie, a co najważniejsze – czym jest najprawdziwszy strach. Czy wrócą z tej wyprawy cało?

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Julia Wieniawa-Narkiewicz
Wiktoria Gąsiewska
Gabriela Muskała
Stanisław Cywka
Sebastian Dela
Michał Lupa
Mirosław Zbrojewicz
Piotr Cyrwus
Olaf Lubaszenko
Wszystko na temat:

Filmy 2020 Wszystkie tagiDodaj komentarz