× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sztuka Kochania – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Sztuka Kochania – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Sztuka kochania - plakat

Oceń


Sztuka Kochania – Twórcy i premiera

Sztuka kochania, czyli historia Michaliny Wisłockiej – to film biograficzny polskiej produkcji. Za reżyserię odpowiedzialna jest Maria Sadowska – reżyserka, scenarzystka, ale przede wszystkim genialny muzyk jazzowy. Scenariusz oparty na prawdziwej historii Michaliny Wisłockiej wyszedł spod ręki Krzysztofa Raka. Na szczególną uwagę zasługuje tu również warstwa dźwiękowa, skomponowana przez Radzimira Dębskiego (Jimek), która została wydana również w formie albumu. Premiera miała miejsce 27 stycznia 2017r.  
Gdzie oglądać Sztukę Kochania? Obecnie dostępny jest w ofercie dwóch portali streamingowych -Netflix i CDA.pl. Aby skorzystać z ich usług należy wykupić dostęp w formie abonamentu lub skorzystać z darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również o innym polskim filmie opartym na faktach - Bogowie

 

  Zobacz także  


Sztuka Kochania – zarys fabuły

Sztuka kochania, Historia Michaliny Wisłockiej to film – biografia najsłynniejszej seksuolog w historii polskiej medycyny – Michaliny Wisłosckiej. Opowiedziana w nim historia z czasów PRL to walka z ustrojem, rządem oraz sprzeciwem kościoła wobec kontrowersyjnej ówcześnie książki – Sztuka Kochania, której tematem były porady dotyczące uprawiania seksu. Opór najbardziej wpływowych jednostek skazywał dzieło na porażkę, jednak upór i wyjątkowy charakter autorki pozwoliły dokończyć dzieło, by ujrzało światło dzienne.

Lubisz polskie kino? Przeczytaj również o Czterej Pancerni i Pies!

  Zobacz także  


Sztuka Kochania – obsada

Magdalena Boczarska – Michalina Wisłocka

Eryk Lubos – Jurek

Justyna Wasilewska – Wanda

Piotr Adamczyk – Stanisław Wisłocki, mąż Michaliny

Jaśmina Polak – redaktorka Tereska

Nikodem Kasprowicz – Jan Braun, brat Wisłockiej
Wszystko na temat: