×

Wyszukaj artykuł

Kryminalna zagadka

Szadź – polski serial w gwiazdorskiej obsadzie

Redakcja Pinbook | 01-06-2020 | skomentuj

Szadź – polski serial w gwiazdorskiej obsadzie

Materiały promocyjne serialu Szadź / Player.pl

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 6.5 Dobry

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Polskie seriale z roku na rok zaskakują widzów coraz wyższym poziomem i ciekawszą fabułą. Szczególne zainteresowanie budzą zwłaszcza produkcje o tematyce kryminalnej. Jedną z ciekawszych premier 2020 roku pod tym względem jest serial „Szadź”, który obejrzeć można za pośrednictwem streamingowego serwisu Player.

Tytułu oryginalny: Szadź
Gatunek: Dramat / Thriller / Kryminalny
Rok: 2020
Kraj: Polska

  Zobacz także  


Opis serialu

Serial „Szadź” zabiera widza do Opola, w którym dochodzi do morderstwa. Jego ofiarą jest młoda dziewczyna i wszystko wskazuje na to, że jest to jedna z ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy.   Sprawą zajmuje się komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska), która nieprzypadkowo bierze udział w wyjaśnianiu właśnie tej sprawy. Tymczasem na jaw wychodzą kolejne szczegóły, cechy wspólne ofiar i modus operandi sprawcy. Czy uda się ochronić kolejne dziewczyny przez zwyrodniałym przestępcą? Do sprawy dołącza także religioznawca Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr), który ma pomóc policjantce w rozwikłaniu sprawy. Wszystkie odcinki serialu dostępne są dla użytkowników serwisu Player. Poniżej natomiast możecie zapoznać się z obsadą i zwiastunem serialu „Szadź”.

  Zobacz także  


Szadź – zwiastun

Obsada

Maciej Stuhr - Piotr Wolnicki
Aleksandra Popławska - Agnieszka Polkowska
Bartosz Gelner - Tomasz Mrówiec
Cezary Łukaszewicz - Wojciech Błaszak
Anna Cieślak - Monika Wolnicka
Emma Giegżno - Jola

Lubicie dreszczowce i szukacie ciekaweog filmu na wieczór? Z pewnością do gustu przypadną wam Incepcja, Adwokat Diabła lub Zaginiona

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze: