× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Biografia Tomasza Chady

Proceder online- Opis fabuły, opinie i oceny filmu

Redakcja Pinbook | 28-11-2019 | skomentuj

Proceder online- Opis fabuły, opinie i oceny filmu

Oceń


Proceder - twórcy i premiera

Proceder to polski film pełnometrażowy z gatunku biograficznych. Za reżyserię filmu odpowiada Michał Węgrzyn. Tytuł ujrzał światło dzienne 15 listopada 2019 roku. Film opowiada o życiu i śmierci rapera Tomasz Chady. Do tego pory otrzymał trzy nominacje w plebiscytach „Złote Lwy”, „WFF” oraz „Tofifest”. Opracowaniem scenariusza zajęli się między innymi Maciej Chwedo oraz Aleksandra Górecka. W rolach głównych występują Piotr Witkowski, Małgorzata Kożuchowska oraz Agnieszka Więdłocha.
Gdzie możemy obejrzeć „Proceder” cały film online? Aktualnie film możemy obejrzeć jedynie w kinach.

Przeczytaj również: Irlandczyk

  Zobacz także  


Proceder - opis fabuły

Głównym bohaterem jest raper Tomasz Chada. Jest to chłopak, który mieszka w starej kamienicy wraz ze swoją matką. Sytuacja finansowa rodziny nie jest najlepsza, dlatego Chada bierze udział w różnego rodzaju „dodatkowych pracach”, które są po prostu rabunkami. Jego największym marzeniem jest wydanie płyty. Jego teksty są prawdziwe i szczere. W końcu udaje mu się zdobyć sławę, nagrywa płytę między pobytami w więzieniu. Pewnego dnia ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając w szoku swoją mamę, dziewczynę oraz fanów.

Przeczytaj również: Diagnoza

  Zobacz także  


Proceder - obsada

Piotr Witkowski jako Tomasz Chada
Małgorzata Kożuchowska jako „Łysa”
Agnieszka Więdłocha jako Monika
Jan Frycz jako ojciec Moniki
Anna Matysiak jako Julia
Ewa Ziętek jako Matka Chady
Krzysztof Kowalewski jako „Szajba”
Wszystko na temat:

Premiery filmów 2019 Wszystkie tagiDodaj komentarz