×

Wyszukaj artykuł

Planeta Singli 3 – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 08-07-2019 | skomentuj

Planeta Singli 3 – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Planeta Singli 3 – Twórcy i Premiera

To kontynuacja fabularnej serii filmów komediowych o tym samym tytule. Podobnie jak w przypadku części drugiej, za reżyserię odpowiada Sam Akina i Michał Chaciński. Film w całości zrealizowano na terenie Polski. Jego wytwórnią jest Gigant Films, zaś dystrybutorem Kino Świat. Premiera miała miejsce 4 lutego 2014. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, oglądalność w ciągu dwóch tygodni (okres walentynek) wzrosła do ponad milionowej liczby widzów. 
Gdzie oglądać Planetę Singli 3 online? Obecnie film w swojej ofercie mają co najmniej 3 portale streamingowe – Cda.pl, vod.pl i player.pl. Dostęp do nich wykupimy za niewielka opłatą subskrypcyjną lub korzystając z darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również o poprzedniej części - Planeta Singli 2

  Zobacz także  


Planeta Singli 3 – opis fabuły

W tej części akcja skupia się na problemach rodzinnych bohaterów. Tomek i Ania podejmują wyczekiwaną przez wszystkich decyzję o ślubie. Tu pojawia się pierwszy problem, gdyż uroczystość ma się odbyć w rodzinnej wsi Tomka. Niestety, z tymi krewnymi nie utrzymuje on od dawna kontaktów. Próby ich odnowienia generują awantury i kłótnie, które tak jak nagle wybuchają, tak zmieniają się w miłosne sceny rodzinne. Kolejnym zaskoczeniem dla przyszłych małżonków jest mama Ani, a w zasadzie jej dużo młodszy partner. To kolejny punkt zapalny dla mamy Tomka i tak już nie przepadającej za teściową syna. Całkowicie mija się z jej wyobrażeniem członków nowej rodziny. Również w wątku Bogdana i Oli pojawią się niesnaski. Ich poukładane życie zakłóca raczkujący syn – Mikołaj, oraz córka Zosia, przedstawicielka pokolenia millenialsów która całkowicie sprzeciwia się wyjazdowi na wieś. Największym jednak zaskoczeniem i prawdziwym punktem zapalnym wrzawy jest niespodziewany przyjazd ojca Tomka, po którym przez lata nie było śladu. Będzie się działo!

Przeczytaj również o pierwszej części tego filmu - Planeta Singli

  Zobacz także  


Planeta Singli 3 – obsada

Agnieszka Więdłocha jako Ania Kwiatkowska

Maciej Stuhr jako Tomek Wilczyński

Bogusław Linda jako Maks Wilczyński

Danuta Stenka jako Krystyna Kwiatkowska

Maria Pakulnis jako Jadwiga Wilczyńska

Piotr Głowacki jako Realizator Marcel Galiński

Weronika Książkiewicz jako Ola

Tomasz Karolak jako Bogdan

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: