Planeta Singli 2 – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 08-07-2019

ocena: 5     skomentuj

Planeta Singli 2 fotosy

Planeta Singli 2 – Twórcy i obsada

To polska komedia romantyczna, w typowym dla tego gatunku w naszym kraju stylu. Plejada gwiazd w połączeniu z historią napisaną przez Sama Akinę, w jego również reżyserii, przyniosła olbrzymią popularność zarówno drugiej części jak i pierwowzorowi. Światowa premiera miała miejsce 5 listopada 2018r. Za produkcję odpowiada Gigant Films, zaś dystrybucją zajęło się Kino Świat. 
Gdzie oglądać Planetę Singli 2 online? Obecnie w swojej ofercie ten film mają co najmniej 3 platformy streamingowe – Cda.pl, vod.pl i player.pl. Udostępniają swoje treści za niewielka opłatą lub po skorzystaniu z darmowego okresu testowego. 

Przeczytaj również o pierwszej części Planety Singli

Planeta Singli 2 – opis fabuły

Tomek i Ania przeżywają kryzys bo mają inne oczekiwania względem siebie. Ostatecznie postanawiają się rozstać, a koło Ani zaczyna kręcić się milioner, który odpowiedzialny jest za stworzenie innowacyjnej aplikacji randkowej, która idealnie dobiera do siebie partnerów. Czy Ania i Tomek postanowią jednak do siebie wrócić? Ile warta jest ich miłość? 
W tym samym czasie Ola i Bogdan próbują do siebie dotrzeć – ona zachwycona jest joginem i tym, jak powinna się prowadzić, aby odpowiednio przygotować się do porodu. On – jest zazdrosny i robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę Oli. Oprócz tego wiele innych wątków: nowa miłość matki Ani – Krystyny – wywróci ich życie do góry nogami. Jaka tajemnica z życia Marcela wyjdzie na jaw? Czy Zośka poradzi sobie ze zmieniającą się sytuacją w rodzinie? 

Lubisz polskie filmy? Przeczytaj koniecznie o historii najsłynniejszego polskiego lekarza - Bogowie

Planeta Singli 2 – obsada

Agnieszka Więdłocha jako Ania Kwiatkowska

Maciej Stuhr jako Tomek Wilczyński

Danuta Stenka jako Krystyna Kwiatkowska

Piotr Głowacki jako Realizator Marcel Galiński

Weronika Książkiewicz jako Ola

Tomasz Karolak jako Bogdan

Joanna Jarmołowicz jako Zośka

Aleksandar Milićević jako Radek Zawadzki

 

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 5 (1 głosów)

5 (1 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage