×

Wyszukaj artykuł

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 26-08-2019 | skomentuj

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 online - opis fabuły | obsada | opinie

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji polskiej z gatunku komedii obyczajowej. Za reżyserię odpowiedzialny jest Kordian Piwowarski, twórca filmów „Baczyński” oraz „Jaskinia Filozofów”. Opracowaniem scenariusza zajęła się Ilona Łepkowska. Jest to trzecia część komedii obyczajowej z 1988 roku. Tytuł ujrzał światło dzienne 25 stycznia 2019 roku. Fabuła powraca do znanych z wcześniejszych części bohaterów. Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki  i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski niespodziewanie wraca jej syn Marcin. Film realizowany był od września do listopada 2018 roku. Zdjęcia do filmu kręcono w Warszawie (m.in. Park Saski, pl. Grzybowski, ul. Emilii Plater), Popowie Kościelnym, Popowie-Parceli i Czarnowie. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Filip Marcickiewicz, a doborem odpowiedniej muzyki zajęli się Sebastian Krajewski i Marcin Macuk. Studia odpowiedzialne za produkcję dzieła to MTL Maxfilm oraz Telewizja Polska.
Gdzie możemy obejrzeć „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, player.pl oraz ipla.tv. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Kogel-Mogel

  Zobacz także  


Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – opis fabuły

Główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

Przeczytaj również: Galimatias, czyli Kogel Mogel 2

  Zobacz także  


Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – obsada

Grażyna Błęcka-Kolska jako Katarzyna Zawada
Ewa Kasprzyk jako Barbara Wolańska
Zdzisław Wardejn jako profesor Marian Wolański
Aleksandra Hamkało jako Agnieszka Wolańska
Nikodem Rozbicki jako Marcin Zawada
Katarzyna Łaniewska jako Solska, matka Kasi
Maciej Zakościelny jako Piotr Wolański
Katarzyna Skrzynecka jako Marlena Wolańska

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: