× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Chłopaki nie płaczą – Kultowa polska komedia – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 18-07-2019 | skomentuj

Chłopaki nie płaczą – Kultowa polska komedia – Gdzie oglądać online?

fotosy z filmu

Oceń


Chłopaki nie płaczą – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film fabularny z gatunku komedii. Reżyserem jest Olaf Lubaszenko, zas scenariusz stworzył Mikołaj Korzyński. Wytwórniami tego tytułu są: Studio Filmowe Perspektywa, Canal+ Polska, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie i Best Film. Premiera miała miejsce 25 lutego 2000r. Film przez lata zyskał uznanie młodych pokoleń i dziś stanowi jeden z ważnych elementów pop kultury.
Gdzie oglądać Chłopaki nie płaczą online? Ten film znajdziemy w ofercie CDA.pl, VOD.pl, Fili.cc i player.pl.

Przeczytaj również: Pianista - piękna, ciężka historia z czasów II WŚ

 

  Zobacz także  


Chłopaki nie płaczą – opis fabuły 

To historia młodych przyjaciół: Kuby i Oskara, których pechowo rozpoczęty dzień przemienia się w istną kaskadę niefortunnych zdarzeń. Na wstępie, młody i dobrze zapowiadający się skrzypek przyjmuje na klatę zerwanie z dziewczyną. Całkowicie się tego nie spodziewał i zabrało mu trochę czasu, nim doszedł do siebie, efektem czego spóźnił się na egzamin na Uniwersytecie Muzycznym. Profesorowie nie znali litości i dali mu drugą szansę dopiero w sesji poprawkowej. Po powrocie do domu pojawia się nadzieja na przyjemniejsze zakończenie wieczoru, Oskar proponuje skorzystanie z usług agencji towarzyskiej. Z całą pewnością to właśnie to wydarzenie przesądziło o rozpoczęciu karuzeli nieprzewidywalnych wydarzeń. Gdy koledzy są już po zabawie, okazuje się, że nie mają czym za nią zapłacić. Alfons nie zastanawia się długo, w jaki sposób odzyska pieniądze. Zabiera kosztowną figurkę wujka Kuby, w którego mieszkaniu się znajdują. Ten postanawia ją odzyskać i następnego dnia zastawia swoje skrzypce w lombardzie, po czym idzie do agencji żeby wykupić skradziony przedmiot. I znowu ma pecha! Trafia w sam środek gangsterskich porachunków. Rozpoczyna się strzelanina i następuje chaos, w którym jeden z gangusów traci walizkę z pieniędzmi. Jej los jest niewyjaśniony, a że Kuba znalazł się w niewłaściwym miejscu i czasie, pierwszą osobą, którą obwinili o kradzież jest właśnie on. Ruszają za nim w pościg po całej Polsce. Jaki będzie finał tych porachunków?

Zobacz również: Ranking najlepszych polskich komedii

  Zobacz także  


Chłopaki nie płaczą – obsada

Maciej Stuhr jako Kuba Brenner

Cezary Pazura Fred

Michał Milowicz jako "Bolec", syn "Szefa"

Mirosław Zbrojewicz jako Andrzej "Grucha"

Anna Mucha jako Lili

Bohdan Łazuka jako "Szef"

Wojciech Klata jako Oskar

Monika Ambroziak jako "Cycofon"
Wszystko na temat: