×

Wyszukaj artykuł


Botoks - Patryk Vega o służbie zdrowie - Gdzie obejrzeć cały film online?

Redakcja Pinbook | 24-07-2019 | skomentuj

Botoks - Patryk Vega o służbie zdrowie - Gdzie obejrzeć cały film online?

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Botoks – twórcy i premiera

To pełnometrażowy thriller produkcji polskiej. Zarówno scenariuszem jak i reżyserią zajął się Patryk Vega. Film ukazał się nie tylko w kinach rodzimych, ale również zagranicznych. Tytuł ujrzał światło dzienne 27 września w kinach światowych, na polskich ekranach od 29 września 2017 roku.  Film cieszy się dużą popularnością, wskutek opinii reżysera filmu i poruszanych kontrowersyjnych tematów oraz niewybrednego słownictwa stosowanego przez aktorów. Film otrzymał łącznie 9 nagród. Nie jest jednak powód dumy, gdyż są to nagrody Węża, między innymi w katogriach: Najgorszy film, Najbardziej żenujący film na ważny temat oraz Najgorszy aktor dla Piotra Stramowskiego, odgrywającego jedną z głównych ról.
Gdziem możemy obejrzeć Botoks cały film online? Tytuł znajdziemy na platformach cda.pl, Player.pl, ipla.tv oraz chili.com.
Przeczytaj również: Netflix

 

 

  Zobacz także  


Botoks – opis fabuły

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylew się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem. Poddając się licznym zbiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka przeobraża się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem wchodzi w dramatyczną fazę, wskutek czego kierownictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładanej, światowej sławy chirurg, Patrycji, rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem, który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata to lekarka na oddziale SOR, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, która wykrada z miejsca pracy. Wówczas poznaje Marka, sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Przeczytaj również: 10 najlepszych polskich seriali

  Zobacz także  


Botoks – obsada 

Olga Bołądź jako Daniela Winiarek
Agnieszka Dygant jako Doktor Beata Winkler
Katarzyna Warnke jako Doktor Magda
Marieta Żukowska jako Doktor Patrycja Banach
Janusz Chabior jako Ordynator Adam
Sebastian Fabijański jako Marek Brzyski
Piotr Stramowski jako Michał
Tomasz Oświeciński jako Darek Winiarek

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: