×

Wyszukaj artykuł


Ulubiony serial Polaków

Barwy szczęścia online - Opis fabuły, opinie i oceny serialu

Redakcja Pinbook | 25-11-2019 | skomentuj

Barwy szczęścia online - Opis fabuły, opinie i oceny serialu

Plakat "Barwy szczęścia"

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Barwy szczęścia - twórcy i premiera

„Barwy szczęścia” to polski serial obyczajowy produkowny i emintowany przez Telwizję Polską. Pierwszy odcinek serialu ukazał się na antenie TVP2 27 września 2007 roku. Aktualnie serial ma już 2 122 odcinki. Tytułowe piosenki wykonywawali Bartek Wrona oraz zespół LOV. Serial ten jest w dalszym ciągu nagrywany. Już w grudniu 2007 roku został nominowany do Telekamery, zajął jednak trzecie miejsce. Doczekał się tej statuetki w 2009 roku. Serial pod względem liczby widzów oraz popularności zajmuje drugie miejsce zaraz po „M jak miłość”. Jest to jeden z najbardziej lubianych seriali telewizyjnych przez polską publiczność. Przedstawia życie młodych bohaterów oraz ich rodzin. Premierowy odcinek serialu oglądało ponad pięć milonów widzów. Aktualnie ogląda go regularnie około czterech i pół miłona widzów. Barwy szczęścia cały serial online możemy oglądać za pomocą platformy VOD TVP.
Przeczytaj również: M jak miłość

  Zobacz także  


Barwy szczęścia - opis fabuły

Serial z taką ilością odcinków oraz postaci ma bardzo wiele wątków. Wszystkie postacie łączą się jednak ze sobą w jakiś sposób. Większość boharterów serialu „Barwy szczęścia” mieszka na osiedlu „Pod sosnami”. Pierwszą z bohaterek jest Katarzyna Górka, która otworzyła swój własny klub fitness. Mimo wielu przeszkód nie udało się go jednak utrzymać i został przejęty przez kogoś innego. Katarzyna wyjechała do Dubaju, gdzie przeszyła traumatyczne przygody. Jej ojcem jest Stefan, który ożenił się z Walerią. W seralu możemy śledzić losy wielu innych bohaterów między innymi Bożeny i Brudno Stańskich, Małgorzaty Zwoleńskiej czy Barbary i Zenona Grzelaków.

Przeczytaj również: Pierwsza miłość

  Zobacz także  


Barwy szczęścia - obsada

Przez 12 lat emisji serialu projawiło się w nim kilkuset aktorów. Przedstawiamy zatem tą część obsady, która gra w serialu od samego początku i stanowi swego rodzaju kultową grupę aktorów tej serii.

Katarzyna Glinka jako Katarzyna Górka-Sadowska
Krzysztof Kiersznowski jako Stefan Górka
Marek Molak jako Hubert Pyrka
Natalia Zambrzycka jako Agata Pyrka
Izabela Zwierzyńska jako Iwona Pyrka
Olaf Kaprzyk jako Staś Pyrka
Joanna Moro jako Zofia Karnicka-Walawska
Jan Pęczek jako Zenon Grzelak
Sławomira Łozińska jako Barbara Grzelak
Olga Jankowska jako Klara Śliwińska-Pyrka
Jolanta Lothe jako Teresa Struzik

Wszystko na temat:

Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: