×

Wyszukaj artykuł

Tajemnica wychodzi na jaw

Zwariowane serce – podwójne życie chirurga

Redakcja Pinbook | 11-09-2020 | skomentuj

Zwariowane serce – podwójne życie chirurga

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Miłość potrafi być naprawdę zwariowana – czasem doprowadza to do skrajnych sytuacji. Już wkrótce przekonać ma się o tym główny bohater filmu pod tytułem „Zwariowane serce”, który prowadzi podwójne życie. Ukrywanie swoich tajemnic to jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej czekających go problemów. 

Tytuł oryginalny: Corazón loco
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Marcos Carnevale
Rok produkcji: 2020
Kraj: Argentyna

  Zobacz także  


Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Zwariowane serce”  jest Fernando Ferro, w którego rolę wcielił się Adrián Suar. Mężczyzna jest uznanym chirurgiem, który cieszy się miłością swojej cudownej żony. Wydaje się, że jego życie jest spełnieniem marzeń i nie może on na nic narzekać. Okazuje się jednak, że Fernando prowadzi podwójne życie - od poniedziałku do czwartku jest wzorowym mężem Pauli (Gabriela Toscano), a od piątku do niedzieli spędza natomiast czas z Verą (Soledad Villamil). Chirurg prowadzi podwójne życie i robi wszystko, aby nikt się o tym nie dowiedział. Nie potrafi on bowiem wybrać jednej partnerki – obie kocha prawdziwą i szczerą miłością. Wkrótce jednak obie panie dowiadują się o podwójnym życiu swojego ukochanego. On gotowy jest na wszystko – one w niczym mu nie ustępują. Film znajdziecie na Netfliksie – poniżej natomiast obejrzeć możecie jego zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji. 

  Zobacz także  


Zwariowane serce – zwiastun 

Obsada 

Adrián Suar
Soledad Villamil
Gabriela Toscano
Alan Sabbagh
Darío Barassi
Magela Zanotta
Betiana Blum

Polecamy również inne nowości na serwisach streamingowych. Sprawdź filmy Nikt nie wie, że tu jestem, 100 dni i Ojciec, żołnierz, syn.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Netflix Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze: