×

Wyszukaj artykuł

Zabójczy rejs online - opis | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 23-08-2019 | skomentuj

Zabójczy rejs online - opis | obsada | opinie

Zabójczy rejs plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Zabójczy rejs – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku komedii kryminalnej. Za reżyserię odpowiedzialny jest Kyle Newacheck, twórca filmów „Community” oraz „Game Over, Man!”. Opracowaniem scenariusza zajął się James Vanderbilt. Tytuł ujrzał światło dzienne 14 czerwca 2019 roku na ekranach na całym świecie, za pomocą platformy Netflix. Film opowiada historię małżeństwa, nowojorskiego policjanta wraz z żoną, którzy podczas zaległej podróży poślubnej trafiają na jacht miliardera. Gospodarz zostaje zamordowany a para staje się głównymi podejrzanymi w sprawie. Dzieło nominowane było do nagrody Teen Choice w kategoriach aktor lata dla Adama Sandlera, aktorak lata dla Jennifer Aniston oraz film lata. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Endgame Entertainment, Happy Madison Productions, Tower Hill Entertainment oraz Vinson Films.
Gdzie obejrzeć „Zabójczy rejs” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Insatiable

  Zobacz także  


Zabójczy rejs – opis fabuły

Nowojorski policjant zabiera swoją żonę na dawno obiecaną podróż po Europie. Przypadkowo spotkany na pokładzie samolotu tajemniczy mężczyzna zaprasza ich na prywatne spotkanie rodzinne na Super Jachcie należącym do leciwego miliardera Malcolma Quince'a. Kiedy Quince zostaje zamordowany, małżeństwo staje się głównymi podejrzanymi w śledztwie.

Przeczytaj również: Niedobrani

  Zobacz także  


Zabójczy rejs – obsada

Adam Sandler jako Nick Spitz
Jennifer Aniston jako Audrey Spitz
Luke Evans jako Charles Cavendish
Terence Stamp jako Malcolm Quince
Gemma Arterton jako Grace Ballard
David Walliams jako Tobias Quince
Dany Boon jako inspektor de la Criox
John Kani jako pułkownik Ulenga

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: