×

Wyszukaj artykuł

Wynajmij sobie chłopaka online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 23-08-2019 | skomentuj

Wynajmij sobie chłopaka online - opis fabuły | obsada | opinie

Wynajmij sobie chłopaka plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Wynajmij sobie chłopaka – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku komedii romantycznej. Za reżyserię odpowiedzialny jest Chris Nelson, twórca filmów „Chłopaki do wzięcia” oraz „Tyłem do przodu”. Opracowaniem scenariusza zajęli się Steve Bloom oraz Randall Green. Tytuł ujrzał światło dzienne 12 kwietnia 2019 roku na ekranach na całym świecie za pomocą platformy Netflix. Fabuła opowiada a licealiście, który tworzy aplikację, dzięki której można go wynająć jako chłopaka na różna uroczystości. Dzieło zdobyło 2 nagrody Teen Choice w kategoriach ulubiona aktorka komedii dla Laury Marano oraz ulubiony aktor komedii dla Noah Centineo. Otrzymał również nominację do jeszcze 2  kategorii – ulubiona komedia i ulubiony związek w opinii fanów dla duetu Laura Marano i Noah Centineo. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Ace Entrertainment oraz Awesomeness TV. 
Gdzie możemy obejrzeć „Wynajmij sobie chłopaka” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz fili.cc, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Niedobrani

  Zobacz także  


Wynajmij sobie chłopaka – opis fabuły

Brooks Rattigan chce zarobić na studia, dlatego tworzy aplikację randkową. Za jej pomocą każdy może wynająć go do towarzystwa na dowolną okazję. Sytuacja komplikuje się, do gry wchodzą uczucia wobec jednej z dziewczyn korzystającej z wynalazku.

Przeczytaj również: Zabójczy rejs

  Zobacz także  


Wynajmij sobie chłopaka – obsada

Noah Centineo jako Brooks Rattigan
Laura Marano jako Celia Lieberman
Camila Mendes jako Shelby Pace
Matt Walsh jako Charlie Rattigan
Joe Chrest jako Jerry Lieberman
Wayne Pére jako Delbert Newhouse
Zak Steiner jako Reese
Carrie Lazar jako Lillian Lieberman

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: