×

Wyszukaj artykuł


Wszyscy moi mężczyźni – Czego się nie robi dla miłości? - Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 16-07-2019 | skomentuj

Wszyscy moi mężczyźni – Czego się nie robi dla miłości? - Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Wszyscy moi mężczyźni – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku komedii romantycznych produkcji USA. Reżyserem jest Hellie Meyers-Shyer, która stworzyła również scenariusz oraz jest producentką. Wytwórnią odpowiedzialną za Wszyscy moi mężczyźni jest Black Bicycle Entertainment. Premiera odbyła się 8 września 2017r. Trwający 97 minut film kosztował blisko 13 mln USD, dając przy tym zarobek w wysokości 28 mln $.
Gdzie oglądać Wszyscy moi mężczyźni online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie CDA.pl i VOD.pl. Z serwisów skorzystamy w pełni za niewielką opłata lub po aktywacji darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również: Cudowny chłopak, czyli opowieść o pięknym sercu - Gdzie oglądać online?

  Zobacz także  

Video dnia:Wszyscy moi mężczyźni – opis fabuły

To historia Alice – 40-letniej rozwódki z Nowego Jorku, której dotychczasowe życie ją rozczarowało. Utknęła w pętli, której tak bardzo chciała uniknąć. Zajmowała się domem i dziećmi i w ten sposób miała powoli dokończyć swego żywota u boku swojego męża. Nastąpiły jednak zmiany, po który zmieniła swój stan cywilny, zabrała dzieci i opuściła męża. Udała się z nimi do miasta aniołów – Las Vegas, w którym postanowiła rozpocząć wszystko od nowa. Znalazła idealną szkołę dla swoich dzieci oraz posadę, która pozwoli jej rozwijać swoją karierę. Wszystko było już względnie poukładane, a przeszłość odcięta grubą kreską. Jednak los chciał innego obrotu zdarzeń, postawił na jej drodze trzech młodych facetów, z którymi znalazła nić porozumienia. Tak jak ona, przyjechali do LA w poszukiwaniu szczęścia i kariery, niestety nie udało im się. Zostali bez pracy i dachu na głową. Alice, wbrew swojemu rozsądkowi postanawia przyjąć nowych przyjaciół pod swój dach. Kiedy trzech przystojnych facetów wprowadza się do kobiety i jej córki, nieuniknione jest powstawanie komplikacji na linii damsko-męskiej. Sytuacja rozwija się, kiedy więź między kobietą a mężczyznami nabiera nowego, bardziej emocjonalnego charakteru. Wszystko nabiera jeszcze większych rumieńców, kiedy do LA przyjeżdża jej były mąż, by odbudować zepsute małżeństwo…

Zobacz również: Ranking TOP 5 komedii romantycznych dla facetów

  Zobacz także  


Wszyscy moi mężczyźni – obsada

Reese Witherspoon jako Alice Kinney

Michael Sheen jako Austen

Candice Bergen jako Lillian Stewart

Pico Alexander jako Harry

Jon Rudnitsky jako George

Nat Wolff jako Teddy

Lola Flanery jako Isabel

Eden Grace Redfield jako Rosie

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz