×

Wyszukaj artykuł

"Współczesna rodzina" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 02-09-2019 | skomentuj

"Współczesna rodzina" online - opis fabuły | obsada | opinie

Współczesna rodzina plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Współczesna rodzina – twórcy i premiera

To amerykański, fabularny serial komediowy, stworzony przez Christophera Lloyda i Stevena Levitana. Emisja rozpoczęła się na antenie amerykańskiej telewizji ABC w roku 2009. 10 maja 2013 poinformowano o produkcji piątego sezonu, a 8 maja 2014 serial został przedłużony o szósty sezon. 7 maja 2015 stacja ABC przedłużyła serial o 7 sezon. 4 marca 2016 roku stacja ABC ogłosiła zamówienie ósmego sezonu. 11 maja 2017 roku, stacja ABC ogłosiła przedłużenie serialu o dziewiąty i dziesiąty sezon. Na początku stycznia 2019, ABC ogłosiło że powstanie co prawda sezon 11, ale będzie on dla serii ostatnim. Fabuła serialu opowiada o trzech różnych, ale spokrewnionych rodzinach, które mierzą się z problemami i utrapieniami w swój własny, komiczny sposób. Serial został doceniony zarówno przez widzów jak i krytyków, co potwierdza 51 nagród i aż 208 nominacji. Między innymi nagroda Złotego Globu w roku 2012 dla najlepszego serialu koemdiowego i aż 22 nagrody Emmy między innymi w kategoriach najlepszy dźwięk w serialu komediowym, dramatycznym (półgodzinnym) lub animowanym w roku 2015 ,czy też najlepszy serial komediowy, najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym dla Ty Burrell i najlepsza reżyseria serialu komediowego w roku 2014. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję dzieła to 20th Century Fox Television i Levitan / Lloyd.
Gdzie możemy obejrzeć „Współczesna rodzina” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach ipla.tv i Player.pl, a także na platformie HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Zadzwoń do Saula

  Zobacz także  


Współczesna rodzina – opis fabuły

"Współczesna rodzina" to świeży, szalenie zabawny portret rodziny, żyjącej w naszych szalonych czasach z doborową obsadą, której przewodzą Ed O’Neill, Sofia Vergara, Julie Bowen oraz Ty Burrell. Wielokulturowe relacje, adopcja i małżeństwo przedstawicieli tej samej płci to tylko niektóre z kwestii, z którymi zmagają się trzy serialowe, bardzo różne rodziny. Jednak bez względu na wszystko, w tym, komicznym, "nowoczesnym" spojrzeniu na życie, miłość i zabawę rodzina zawsze stoi na pierwszym miejscu.

Przeczytaj również: Młody Sheldon

  Zobacz także  


Współczesna rodzina – obsada

Ed O’Neill jako Jason Francis ‘Jay’ Pritchett
Sofía Vergara jako Gloria Marie Delgado-Pritchett
Julie Bowen jako Claire Melinda Dunphy
Ty Burrell jako Philip Humphrey ‘Phil’ Dunphy
Jesse Tyler Ferguson jako Mitchell Vincent Pritchett
Eric Stonestreet jako Cameron Scott ‘Cam’ Tucker
Rico Rodriguez jako Manuel Alberto Javier Alejandro ‘Manny’ Delgado
Nolan Gould jako Lucas Philip ‘ Luke’ Dunphy
Reid Ewing jako Dylan Marshall
Sarah Hyland jako Haley Gwendolyn Dunphy
Ariel Winter jako Alexandra Anastasia ‘Alex’ Dunphy
Aubrey Anderson-Emmons jako Lillian Elizabeth ‘Lily’ Tucker-Pritchett
Jeremy Maguire jako Fulgencio Joseph ‘Joe’ Pritchett

Wszystko na temat:

Filmy online Wszystkie tagiKomentarze: