×

Wyszukaj artykuł

Świąteczny film Netflix

W śnieżną noc online - Komedia idealna na święta

Redakcja Pinbook | 18-11-2019 | skomentuj

W śnieżną noc online - Komedia idealna na święta

Plakat W śnieżną noc

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

W śnieżną noc - twórcy i premiera

„W śnieżną noc” to pełnometrażowy film amerykański z gatunku komedii romantycznej. Za reżyserię odpowiada Luke Snellin. Opracowaniem scenariusza zajęli się Kay Cannon oraz Victoria Strouse. Jest to adaptacja zbioru opowiadań dla młodzieży, których jednym z autorów jest John Green. Jego powieści były już wcześniej ekranizowane, są to na przykład „Gwiazd Naszych Wina” czy „Papierowe miasta”. Tytuł ujrzał światło dzienne 8 listopada 2019 roku na platformie Netflix. Film opowiada o trzech historiach miłosnych, które splatają się ze sobą podczas burzy śnieżnej w Boże Narodzenie. W rolach głównych występują Mitchell Hope, Isabela Moner oraz Kiernan Shipka. Film ten został wyprodukowany na zlecenie platformy Netflix.
Gdzie oglądać „W śnieżną noc” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie Netflix. Portal ten, za niewielką opłatą, daje nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: To właśnie miłość

  Zobacz także  


W śnieżną noc - opis fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w Wigilię. To właśnie wtedy nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, które wywołuje niemałe zamieszanie w tym mieście. Wigilia jest nocą cudów, dlatego życie uczuciowe licealistów mieszkających w miasteczku przechodzi nie małą rewolucję. Zdarzą się rzeczy, które w inny dzień w roku, nie mają prawa się zdarzyć. W dzień Bożego Narodzenia nic już nie będzie takie samo jak wcześniej.

Czytaj również: After

  Zobacz także  


W śnieżną noc - obsada

Mitchell Hope jako Tobin
Isabela Moner jako Julie
Kiernan Shipka jako Angie
Odeya Rush jako Addie
Jacob Batalon jako Keon
Shameik Moore jako Stuart
Matthew Noszka jako JP
D'Arcy Carden jako Kira

Wszystko na temat:

Filmy online Komedie Romantyczne online Mitchell Hope Izabela Moner Kiernan Shipka Wszystkie tagiKomentarze: