×

Wyszukaj artykuł

Idealny film na święta Bożego Narodzenia

To właśnie miłość online - świąteczna komedia romantyczna

Redakcja Pinbook | 14-11-2019 | skomentuj

To właśnie miłość online - świąteczna komedia romantyczna

Plakat To właśnie miłość

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

To właśnie miłość - twórcy i premiera 

„To właśnie miłość” to brytyjski, bożonarodzeniowy film pełnometrażowy z gatunku komedii romantycznej. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Richard Curtis, twórca filmów „Cztery wesela i pogrzeb”, „Dziennik Bridget Jones” czy „Czas na miłość”. Film ujrzał światło dzienne 21 listopada 2003 roku. Jest to dziesięć historii kilkunastu osób, rozgrywających się w okresie przedświątecznym. Większość z nich szuka po prostu swojej drugiej połówki lub szczęścia u boku drugiej osoby. W filmie występują same największe gwiazdy kina brytyjskiego, między innymi: Alan Rickman, Colin Firth, Hugh Grant, Liam Neeson, Keira Knightley i Emma Thompson. Film zdobył jedynie nagrodę BFTA dla najlepszego aktora drugoplanowego Billa Nighy.
Gdzie oglądać „To właśnie miłość” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Jak romantycznie 

  Zobacz także  


To właśnie miłość - opis fabuły

W tym filmie możemy obserwować wiele historii miłosnych. Niektóre z nich sprawią, że w naszych oczach pojawią się łzy wzruszenia. Niektóre z historii sprawią, że zaczniemy doceniać to co mamy, a inne po prostu nas rozbawią. Możemy tutaj śledzić losy nowo wybranego premiera, który zakochuje się w swojej pracownicy od pierwszego wrażenia. Kolejny bohater to pisarz, który ucieka na południe Francji, aby wyleczyć świeżo złamane serce. Znajdziemy tu także mężczyznę, którego miłość życia właśnie umarła, a on zostaje sam ze swoim przybranym synem, który na dodatek właśnie się zakochuje. W końcu poznajemy najjaśniejszą gwiazdę filmu, czyli muzyka rockowego, który nie szuka miłości, a jednak w jakimś sensie ją znajduje. To tylko niektórzy z wielu bohaterów. Film jest pełen emocji, nie pozwala widzowi się nudzić. Jest to pozycja obowiązkowa na mroźne przedświąteczne wieczory, w towarzystwie ciepłej herbaty i koca.

Przeczytaj również: After

  Zobacz także  


To właśnie miłość - obsada

Bill Nighy – piosenkarz Billy Mack
Gregor Fisher – Joe, menedżer Billa
Colin Firth – Jamie
Lúcia Moniz – Aurélia
Alan Rickman – Harry
Heike Makatsch – Mia, sekretarka Harry'ego
Emma Thompson – Karen, żona Harry'ego, siostra Davida
Hugh Grant – David, premier Wielkiej Brytanii, brat Karen
Martine McCutcheon – Natalie, pracownica i sympatia Davida
Keira Knightley – Juliet
Chiwetel Ejiofor – Peter, mąż Juliet
Andrew Lincoln – Mark, nieszczęśliwie zakochany w Juliet
Laura Linney – Sarah
Rodrigo Santoro – Karl
Martin Freeman – John
Joanna Page – Judy
Liam Neeson – Daniel
Thomas Sangster – Sam, syn Daniela
Olivia Olson – Joanna, sympatia Sama
Claudia Schiffer – Carol, znajoma Daniela

Wszystko na temat:

Filmy online Komedie Romantyczne online Richard Curtis Colin Firth Alan Rickman Emma Thompson  Hugh Grant Keira Knightley Liam Neeson Wszystkie tagiKomentarze: