×

Wyszukaj artykuł

To tylko seks – Pikantna komedia romantyczna – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

To tylko seks – Pikantna komedia romantyczna – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

To tylko seks – twórcy i premiera

To pełnometrażowa komedia romantyczna produkcji USA. Reżyserem i jednym ze scenarzystów jest Will Gluck. Wytwórnie odpowiedzialne za tę produkcje to Screen Gems, Castle Rock Entertainment, Zucker Productions, Olive Bridge Entertainment. Światowa premiera miała miejsce 22 lipca 2011r. 
Gdzie oglądać To tylko seks online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie serwisu CDA.pl oraz Netflix. Za drobną miesięczną opłatą w formie abonamentu zyskujemy dostęp do nielimitowanych treści video i nie tylko. Jeśli nie jestesmy zdecydowani, możemy skorzystać z darmowego okresu testowego trwającego 14 dni, który z pewnością rozwieje nasze wątpliwości co do sensowności tej decyzji.

Oglądasz komedie romantyczne? Przeczytaj również: Woda dla słoni - gdzie oglądać online?

 

  Zobacz także  


To tylko seks – opis fabuły

Dylan jest wydawcą jednego z największych blogów. Jamie – headhunterką, która nie odpuści żadnej okazji. Ściąga Dylana do Nowego Jorku, ponieważ postanowiła, że to on będzie najlepszy na stanowisko, na które szukają pracownika. Dylan i Jamie zaprzyjaźniają się, a potem… zaczynają ze sobą sypiać. Dla zabawy i sportu, odrzucając kompletnie ideę tworzenia prawdziwego związku. Chcą po prostu czerpać korzyści, nie dopuszczając do emocjonalnego zaangażowania. Wszystko się komplikuje, kiedy jedno z nich odkrywa, że jego uczucia biegną w nieodpowiednim kierunku. W rzeczywistości tytułowy „seks” staje się trochę zasłoną dymną dla naprawdę zabawnej, ale dość przewidywalnej, historii.

Przeczytaj również: Ranking najlepszych filmów romantycznych

  Zobacz także  


To tylko seks – obsada

Justin Timberlake jako Dylan

Mila Kunis jako Jamie

Patricia Clarkson jako Lorna

Jenna Elfman jako Annie

Byan Greenberg jako Parker

Richard Jenkins jako Pan Harper

Woody Harrelson jako Tommy

Nolan Gould jako Sam

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: