×

Wyszukaj artykuł

Aktorzy w roli... aktorów

To już jest koniec – przetrwać apokalipsę za wszelką cenę

Redakcja Pinbook | 09-07-2020 | skomentuj

To już jest koniec – przetrwać apokalipsę za wszelką cenę

"To już jest koniec"/Materiały prasowe

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„To już jest koniec” to zwariowana komedia z gwiazdorską obsadą, w której aktorzy wcielili się… w samych siebie. James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Danny McBride, Craig Robinson i Jay Baurchel biorą udział w celebryckiej imprezie, podczas której rozpoczyna się prawdziwa apokalipsa. Słynni aktorzy podczas tej kryzysowej sytuacji pokażą, jaki naprawdę mają charakter. Dość szybko zaczną wychodzić na jaw ich najmroczniejsze strony, których istnienia żaden z ich fanów nigdy by nawet nie podejrzewał.

Tytuł oryginalny: This Is The End
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2013
Premiera: 3 czerwca 2013
Reżyseria: Evan Goldberg/Seth Rogen
Scenariusz: Evan Goldberg/Seth Rogen

  Zobacz także  


Opis fabuły

Film przedstawia historię szóstki przyjaciół – Jamesa Franco, Jonaha Hilla, Setha Rogena, Danny’ego McBride, Craiga Robinsona i Jay’a  Baurchela. James Franco, który jest wielką gwiazdą filmową, postanawia urządzić szaloną imprezę. Zaprasza na nią nie tylko swoich najbliższych znajomych, ale również całą gromadę największych celebrytów mieszkających w Los Angeles. Gdy przyjaciele Franco przybywają na przyjęcie, nagle dochodzi do dziwnych zjawisk. Następuje trzęsienie ziemi, po czym pojawia się niebieskie światło, które unosi niektórych z imprezowiczów do nieba. Uczestnicy przyjęcia przez długi czas nie zdają sobie sprawy z tego co się dzieje i wydaje im się, że jest to tylko halucynacja wywołana przyjętymi substancjami. Wkrótce dochodzi do kolejnego trzęsienia a całe miasto zaczyna płonąć. Przerażeni celebryci w wyniku kataklizmu zaczynają ginąć jeden po drugim. Przy życiu zostają tylko gospodarz domu wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi, którzy zabarykadowali się w domu. Postanawiają w zamknięciu przetrwać apokalipsę, ale wkrótce zaczynają się kończyć zapasy żywności i jedzenia. Wszystko się komplikuje, gdy odkrywają, kogo wybiera niebieskie światło.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

James Franco
Jonah Hill
Seth Rogen
Jay Baruchel
Danny McBride
Craig Robinson
Michael Cera
Emma Watson
Mindy Kaling

Macie już za sobą komedię „To już jest koniec”? W takim razie koniecznie obejrzyjcie niezwykły film science fiction „Cube”. Zachęcamy również do obejrzenia takich świetnych produkcji jak „Do utraty sił” oraz „Steve Jobs”.

 

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: