×

Wyszukaj artykuł

"Seria niefortunnych zdarzeń" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 03-09-2019 | skomentuj

"Seria niefortunnych zdarzeń" online - opis fabuły | obsada | opinie

Seria niefortunnych zdarzeń plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Seria niefortunnych zdarzeń – twórcy i obsada

To amerykański serial komediowy, emitowany przez platformę streamingową Netflix. Premiera pierwszego sezonu miała miejsce 13 stycznia 2017 roku, natomiast drugiego 30 marca 2018 roku. Trzeci sezon zadebiutował 1 stycznia 2019 roku. Serial ten, jest  drugą adaptacją filmową serii książek dla młodzieży pod tym samym tytułem autorstwa Daniela Handlera. Fabuła serialu opowiada o trójce rodzeństwa, które po śmierci rodziców trafia pod opiekę ekscentrycznego aktora, hrabiego Olafa. Ten, nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć odziedziczony przez dzieci majątek. W rolach głównych występują Neil Patrick Harris, Malina Weissman, Louis Hynes oraz K. Todd Freeman. Dzieł zostało nagrodzone w roku 2019 statuetką WGA (Writers Guild Awards – Amerykańska Gilida Scenarzystów) w kategorii najlepszy scenariusz odcinka serialu lub programu specjalnego dla dzieci dla Daniela Handlera, za odcinek „The Ersatz Elevator: Part One”. Poza tym serial nominowany był do 18 innych nagród. Zdjęcia wykonane na potrzeby serialu realizowane były w Vancouver w Kanadzie, a odpowiedzialny za nie jest Bernard Couture. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję serialu to Netflix oraz Paramount Television.
Gdzie możemy obejrzeć „Seria niefortunnych zdarzeń” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach seriale.co oraz fili.cc, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam nieograniczony dostęp do nieskończonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Współczesna rodzina

  Zobacz także  


Seria niefortunnych zdarzeń – opis fabuły

Trójka wyjątkowo utalentowanego rodzeństwa, Wioletka, Klaus i Słoneczko pewnego dnia podczas pobytu na plaży otrzymuje wiadomość o śmierci rodziców. Zgodnie z ich testamentem, mają zostać oddane pod opiekę najbliższego krewnego. Omyłkowo dzieci trafiają do Hrabiego Olafa, marnego aktora i okrutnego człowieka, który planuje przejąć ich majątek. Dzieci nie wiedzą, że istnieje sekretna organizacja, która zrobi wszystko, by pokrzyżować plany ich nowego ojca.

Przeczytaj również: Młody Sheldon

  Zobacz także  


Seria niefortunnych zdarzeń – obsada

Neil Patrick Harris jako Hrabia Olaf
Patrick Warburton jako Lemony Snicket
Louis Hynes jako Klaus Baudelaire
Malina Weissman jako Wioletka Baudelaire
K. Todd Freeman jako Pan Artur Poe
Lucy Punch jako Esmeralda Szpetna (od drugiego sezonu)
Presley Smith jako Słoneczko Baudelaire
Tara Strong jako Słoneczko Baudelaire (głos)
Cobie Smulders jako matka
Usman Ally jako Hakoręki
Jacqueline Robbins jako kobieta o białej twarzy
Joyce Robbins jako kobieta o białej twarzy
Matty Cardople jako pachołek o nieokreślonej płci
John DeSantis jako łysy mężczyzna
Sara Canning jako Jacquelyn

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: