×

Wyszukaj artykuł

"Różowe lata siedemdziesiąte" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 05-09-2019 | skomentuj

"Różowe lata siedemdziesiąte" online - opis fabuły | obsada | opinie

Różowe lata siedemdziesiąte plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Różowe lata siedemdziesiąte – twórcy i premiera

To komediowy serial telewizyjny emitowany przez amerykańską stację Fox. Pierwszy odcinek trafił na antenę 23 sierpnia 1998 r., ostatni – 18 maja 2006 r. W ciągu ośmiu lat nakręcono 200 odcinków, a serial stał się jednym z najdłużej trwających w stacji Fox. Opowiada o grupie nastolatków żyjących w latach siedemdziesiątych w Point Place w stanie Wisconsin. Akcja rozgrywa się między majem 1976 a 31 grudnia 1979 – symbolicznie: koniec serialu = koniec lat 70. XX wieku. Dzieło zostało docenione zarówno przez widzów jak i krytyków. Świadectwem tego, jest uzyskana przez serial nagroda Emmy za najlesze kostiumy w serialu w roku 1999, oraz nominacja do 15 innych kategorii w latach 1999 – 2006. Zdjęcia powstałe na potrzeby serialu były realizowane w studio nr 2 w CBS Studio Center w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Todd Griffin. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję serialu to 20th Century Fox Televison, Carsey-Werner Company oraz Carsey-Werner-Mandabach Productions.
Gdzie możemy obejrzeć „Różowe lata siedemdziesiąte” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, seriale.co oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Współczesna rodzina

  Zobacz także  


Różowe lata siedemdziesiąte – opis fabuły

Serial opowiada o życiu i losach kilku nastolatków z Point Place w Wisconsin od roku 1976 do 1979. Liderem grupy jest Eric Forman, który mieszka pod twardą dyscypliną swoich rodziców Reda i Kitty. Obok Formanów mieszka rodzina Pinciotti, w skład której wchodzi Donna - dziewczyna Erica oraz jej lekko "inni" rodzice Bob i Midge. Resztę grupy tworzą: Fez - student z wymiany zagranicznej, który wchłania kulturę amerykańską niczym gąbka, głupiutka Jackie Burkhart, solidnie nierozgarnięty Michael Kelso oraz Steven Hyde, który wszędzie węszy spisek rządu. Grupa tych przyjaciół zazwyczaj spędza czas w piwnicy u Erica, myśląc o ich życiu, rodzicach oraz przyszłości.

Przeczytaj również: This is Us / Tacy jesteśmy

  Zobacz także  


Różowe lata siedemdziesiąte – obsada

Topher Grace jako Eric Forman
Ashton Kutcher jako Michael Kelso
Danny Masterson jako Steven Hyde
Laura Prepon jako Donna Pinciotti
Mila Kunis jako Jackie Burkhart
Wilmwer Vladerrama jako Fez
Kurtwood Smith jako Reginald ‘Red’ Forman
Debra Jo Rupp jako Kitty Forman
Tommy Chong jako Leo
Don Stark jako Bob Piniciotti

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: