×

Wyszukaj artykuł

Wykiwa wszystkich?

Przynęta – tylko drobny złodziejaszek wie, gdzie ukryto złoto

Redakcja Pinbook | 27-05-2020 | skomentuj

Przynęta – tylko drobny złodziejaszek wie, gdzie ukryto złoto

Plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Przynęta” to komedia z Jamie Foxxem w roli głównej. Opowiada o losach drobnego złodziejaszka, który podczas odsiadki w więzieniu przypadkiem zdobywa informację na temat ukrytego łupu. Przestępca w roli żywej przynęty zostanie wypuszczony na wolność, żeby wskazał drogę do skradzionego złota. Będzie musiał się wykazać nie lada sprytem, aby wykiwać depczących mu po piętach agentów federalnych, a także innego i zdolnego do wszystkiego przestępcę.

Tytuł oryginalny: Bait
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2000
Premiera: 29 sierpnia 2000
Reżyseria: Antoine Fuqua
Scenariusz: Adam Scheinman/Tony Gillroy

  Zobacz także  


Opis fabuły

Pewnego dnia dwóch włamywaczy postanawia dokonać wielkiego skoku na skarbiec federalny. W trakcie dochodzi między nimi do kłótni, która zupełnie krzyżuje ich plany. Jasterowi udaje się uciec ze złotem, a Bristol zabija otaczających go policjantów i wyrusza w pościg za nielojalnym kolegą. Jaster ukrywa łup i po chwili zostaje schwytany. Wkrótce trafia do więzienia, w którym poznaje młodego przestępcę, Alvina. Niedługo później Jaster umiera, zostawiając tajemnicę schowanego skarbu w rękach swojego nowego znajomego. Takiego stanu rzeczy zaczyna się domyślać agent federalny, który zajmuje się sprawą napadu. Postanawia więc wypuścić Alvina na wolność, żeby na zasadzie żywej przynęty zwabił partnera zmarłego kryminalisty. Wkrótce Alvin będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze śledzącą jego każdy krok policją, ale także czyhającym na niego Bristolem. W tym szalonym pościgu zwycięży tylko ten, kto wykaże się większą dozą sprytu i inteligencji.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Jamie Foxx – Alvin Sanders
David Morse – Edgar Clenteen
Doug Hutchison – Bristol
Robert Pastorelli – John Jaster
Kimberly Elise – Lisa Hill
David Paymer – Agent Wooly
Mike Epps – Stevie Sanders
Jamie Kennedy – Agent Blum
Nestor Serrano – Agent Boyle

Jeśli zainteresował cię film, z pewnością spodoba ci się również „Włoska robota”, która opowiada o grupie złodziei podejmującej się kradzieży złota wartego 34 mln dolarów. Polecamy również inne produkcje z Jamie Foxxem, takie jak „Django” czy „Robin Hood: Początek”.

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: