×

Wyszukaj artykuł

Komedia po włosku

Niewierni – stały związek nie jest dla nich

Redakcja Pinbook | 20-07-2020 | skomentuj

Niewierni – stały związek nie jest dla nich

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Wierność dla niemal wszystkich par jest podstawą związku. Uczciwość i monogamia są dziś wyjątkowo cenione i jak się okazuje niestety rzadkie. Nic więc dziwnego, że zdrady i romanse niejednokrotnie stawały się tematami filmów i seriali. W 2020 roku zadebiutowała włoska komedia pod tytułem „Niewierni”, która także traktuje o tej tematyce.

Tytuł oryginalny: Gli infedeli
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Stefano Mordini
Scenariusz: Riccardo Scamarcio / Stefano Mordini / Filippo Bologna
Rok produkcji: 2020
Kraj: Włochy

  Zobacz także  


Opis filmu

Film pod tytułem „Niewierni” to prawdziwa komedia we włoskim stylu. Podejmuje ona tematykę zdrad i luźnego podejścia do związków, które kończą się przysłowiowymi skokami w bok. Za chwilę przyjemności trzeba jednak płacić i kończą się one zazwyczaj surowymi konsekwencjami. Nic więc dziwnego, że zdradzający z uporem maniaka starają się uniknąć odpowiedzialności za swoje niemoralne zachowanie. W tym filmie znajdziemy wszystko – bezczelne kłamstwa, proste uniki, zagmatwane intrygi i plany, które mają pozwolić na rozwiązłe życie. Zdradzający mężczyźni są tutaj ukazani jako naprawdę pomysłowe postacie, które nie zawahają się przed niemal niczym. Czy ich ostentacyjne momentami zdrady ujdą im na sucho? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę tej włoskiej komedii.

  Zobacz także  


Niewierni – zwiastun

Obsada

Riccardo Scamarcio
Valerio Mastandrea
Laura Chiatti
Valentina Cervi
Marina Foïs

Sprawdź również filmy Olli Mäki. Najszczęśliwszy dzień jego życia, Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci i Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Netflix Najlepsze filmy 2020 Wszystkie tagiKomentarze: