Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki – Przezabawna francuska komedia dla całej rodziny – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 17-07-2019

ocena: 0     skomentuj

plakat filmu

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku komedii produkcji Francusko-Belgijskiej. Reżyserem jest Pierre-François Martin-Laval, który wraz z Mathias’em Gavarry napisał również scenariusz. Wytwórniami Młodego geniusza (.) są Banque Populaire Images 10, Banque Populaire Images 11 i Belvision. Światowa premiera filmu miała miejsce 17 marca 2018 r.
Gdzie oglądać Młodego geniusza i kłopotliwe wynalazki? Obecnie ten film nie widnieje jeszcze w ofercie żadnego z polskich emitentów kina online i obejrzymy go tylko w wybranych kinach.

Przeczytaj również: Cudowny chłopak - Gdzie oglądać online?

 

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki – opis fabuły

To historia młodego chłopca z Francji, geniusza – Gastona Lagaffe. Już od najłmłodszych lat rozwija się jako wynalazca i niemal bez przerwy tworzy nowe, bardziej lub mnie użyteczne przedmioty. Dostaje staż w wielkiej korporacji Peticoin, której motto brzmi „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Znakomicie odnajduje się w strukturach firmy i każdego dnia wymyśla rozmaite wynalazki, by zaimponować kolegom. Mimo najlepszych zamiarów, przynosza one więcej szkody niż pożytku. Dodajmy do tego mocno indywidualny sposób bycia oraz nieustanne towarzystwo kota, złotej rybki i oswojonej mewy i rozumiemy, dlaczego sytuacja w firmie staje się napięta na tyle, że jego szef rozważa zwolnienie stażysty. Będzie musiał jednak zmienić zdanie, gdyż okaże się, że zakręcony, lecz wybitny chłopak może być jedyną osobą, która uratuje Peticoin przed przejęciem przez bezdusznego biznesmena. Jak tego dokona?

Przeczytaj również: Był sobie pies - gdzie oglądać online?

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki – obsada

Théo Fernandez jako Gaston Lagaffe

Pierre-François Martin-Laval jako Prunelle

Arnaud Ducret jako Agent Longtarin

Jérôme Commandeurjako Pan de Mesmaeker

Alison Wheeler jako Panna Jeanne

Franc Bruneau jako Lebrac

Christophe Canard jako Boulier

Sébastien Chassagne jako Raoul

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage