Miłość i inne używki – Jake Gyllenhaal i Anne Hathaway w uzależniającej komedii – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 16-07-2019

ocena: 0     skomentuj

plakat filmu

Miłość i inne używki – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku komedii romantycznej. Reżyserem jest Edward Zwick, który w kooperacji z Charlsem Randolphem i Marshallem Herskovitzem stworzył również scenariusz. Historia oparta jest na książce „Hard sell: The evolution of a viagra salesman”, autorstwa Jamiego Reidy. Wytwórniami tego filmu są Fox 2000 Pictures, Regency Enterprises., New Regency Pictures, Stuber Productions i Bedford Falls Productions. Światowa premiera odbyła się 4 listopada 2011r. Produkcja została uhonorowana nagrodą Złotej Satelity za najlepszą aktorkę (Anne Hathaway).
Gdzie oglądać
Miłość i inne używki online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie serwisu Youtube i CDA.pl. Obie platformy udostępniają nielimitowane treści po uiszczeniu określonej kwoty abonamentu. Umożliwiają również skorzystanie z okresu testowego.

Oglądasz filmy romantyczne? Przeczytaj również: To tylko seks - Gdzie oglądać online?

Miłość i inne używki – opis fabuły

Jamie Randall nie ma szczęścia w swojej pracy. Podczas kiedy jego brat ma dobrze prosperującą firmę, Jamie rzuca się z jednej dziewczyny na drugą. Ostatecznie decyduje się zarobić niezłą kasę i zaczyna pracować jako sprzedawca viagry. Podczas sprzedaży w jednym ze szpitali poznaje Maggie – młodą dziewczynę, która choruje na Parkinsona. Maggie i Jamie zaczynają ze sobą sypiać, co prowadzi do kilku przekomicznych sytuacji. Choroba Maggie postępuje, a Jamie coraz mniej czuje się w tym związku. Do czego doprowadzi choroba dziewczyny i czy mężczyzna da radę to przetrwać? Sprawdź, czy ta komedia romantyczna może mieć happy end.

Przeczytaj również ranking najlepszych filmów romantycznych

Miłość i inne używki – obsada

Jake Gyllenhaal jako Jamie Randall

Anne Hathaway jako Maggie Murdock

Oliver Platt jako Bruce Winston

Hank Azaria jako Dr Stan Knight

Josh Gad jako Josh Randall

Gabriel Macht jako Trey Hannigan

Judy Greer jako Cindy

George Segal jako Dr James Randall

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage