×

Wyszukaj artykuł

Komedia prosto z Francji

MILF – gorący romanse z młodszymi partnerami

Redakcja Pinbook | 18-07-2020 | skomentuj

MILF – gorący romanse z młodszymi partnerami

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Gorące pożądanie może nas obezwładnić nawet w najmniej oczekiwanym momencie. Sprzyjać mu mogą przepiękne widoki, imprezowy klimat czy beztroskie spacery po plaży. Czasem obiekt naszych westchnień reprezentuje zupełnie inne pokolenie – miłość wszakże niejedno ma oblicze. Z tego samego założenia wychodzą bohaterki francuskiej komedii „MILF”. 

Tytuł oryginalny: MILF
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Axelle Laffont
Scenariusz: Axelle Laffont
Rok produkcji: 2018
Kraj: Francja

  Zobacz także  


Opis filmu

Głównymi bohaterkami filmu „MILF” są trzy przyjaciółki z dzieciństwa -  Elise, Sonia i Cecile. Kobiety wybierają się w podróż na południe Francji – mają zamiar pomóc tam Cecile w posprzątaniu jej letniego domu przed jego sprzedażą. Na miejscu kobiety zostają wypatrzone przez trzech młodych i żądnych przygód mężczyzn, którzy uważają czterdziestolatki za wyjątkowo atrakcyjne. Przyjaciele przedkładają urodę dojrzałych kobiet nad swoje rówieśniczki. Rozpoczyna się historia gorących romansów, które doprowadzają do szeregu zabawnych sytuacji. Film „MILF” to luźne kino, które doskonale sprawdzi się chociażby na seans ze znajomymi. Komediowy charakter produkcji sprawia, że pozwala się ona oderwać od rzeczywistości. Film zadebiutował w 2018 roku. Za jego reżyserię i scenariusz odpowiada Axelle Laffont. Obejrzeć go można za pośrednictwem Netfliksa. Poniżej natomiast możecie się zapoznać z jego obsadą i zwiastunem. 

  Zobacz także  


MILF – zwiastun

Obsada

Axelle Laffont
Virginie Ledoyen
Marie-Josée Croze
Waël Sersoub
Matthias Dandois
Victor Meutelet
Rémi Pedevilla
Florence Thomassin
Jéromine Chasseriaud
Pauline Bression
Claude Attia
Anne-Marie Ponsot
Pierre Lopez
Bob Assolen
Patrick Seminor

Sprawdź również filmy Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki i Gotowi na wszystko. Exterminator.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Netflix Najlepsze filmy 2020 Wszystkie tagiKomentarze: