×

Wyszukaj artykuł

"Mamma Mia! Here We Go Again" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 28-08-2019 | skomentuj

"Mamma Mia! Here We Go Again" online - opis fabuły | obsada | opinie

Mamma Mia! Here We Go Again plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Mamma Mia! Here We Go Again – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańsko-brytyjskiej z gatunku musicalu. Zarówna za reżyserię jak i opracowanie scenariusza odpowiedzialny jest Ol Parker, twórca filmów „Drugi Hotel Marigold” oraz „Niech będzie teraz”. Tytuł ujrzał światło dzienne 11 lipca 2018 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 27 lipca 2018 roku. W filmie ponownie możemy spotkać bohaterów z części pierwszej. Jest to kontynuacja jednego z najbardziej udanych musicali ostatnich lat - „Mamma Mia!”. Akcja filmu rozpoczyna się gdy Sophie zachodzi w ciążę i poznaje historie z młodości swojej matki – szczególnie o czasie, w którym to ona była w ciąży. W rolach głównych występują między innymi Lily James, Amanda Seyfried oraz Meryl Streep. Dzieło nominowane było do nagrody People’s Choice w kategoriach ulubiona komedia, ulubiona aktorka filmowa dla Lily James oraz ulubiona gwiazda komedii Amanda Seyfried. Zdjęcia do filmu realizowane były na wyspie Vis w Chorwacji, a odpowiedzialne za nie jest Robert D. Yeoman. Muzyka to oczywiście kluczowy element każdego musicalu, w tym wypadku doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajęli się Anne Dudley, Benny Andersson oraz Björn Ulvaeus. Studia odpowiedzialne za produkcję filmu to Universal Pictures, Dentsu, Fuji Television Network,  Littlestar, Perfect World Pictures, Playtone.
Gdzie możemy obejrzeć „Mamma Mia! Here We Go Again” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz Player.pl, a także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Zabójczy rejs

  Zobacz także  


Mamma Mia! Here We Go Again – opis fabuły

Sophie spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny – Rosie i Tanyą. Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży, jednak obawia się, że samodzielnie nie uda jej się wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, a do spółki dołączają także mąż Donny, Sam oraz jej byli partnerzy: Harry i Bill. Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku isamodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

Przeczytaj również: Jak romantycznie

  Zobacz także  


Mamma Mia! Here We Go Again – obsada

Lily James jako młoda Donna
Amanda Seyfried jako Sophie
Meryl Streep jako Donna
Alexa Davies jako młoda Rosie
Julie Walters jako Rosie
Jessica Keenan Wynn jako młoda Tanya
Christine Baranski jako Tanya
Pierce Brosnan jako Sam
Colin Firth jako Harry

Wszystko na temat:

Colin Firth Komedie online Wszystkie tagiKomentarze: