×

Wyszukaj artykuł

Czy to się uda?

Love 101 – uczniowie w roli swatek

Redakcja Pinbook | 03-06-2020 | skomentuj

Love 101 – uczniowie w roli swatek

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Młodzieżowe seriale komediowe często mają swój niepowtarzalny klimat – pierwsze miłości, przyjaźnie i głód świata, który charakteryzuje młodych ludzi. Czasem tego rodzaju obrazy przybierają formę komedii romantycznych. Tak właśnie stało się w przypadku serialu „Love 101”, który obejrzeć można na Netfliksie. 

Tytuł oryginalny: Aşk 101
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: Ahmet Katıksız
Kraj: Turcja
Rok: 2020

  Zobacz także  


Opis serialu

Komedia romantyczna „Love 101” zadebiutowała na Netfliksie w pierwszej połowie 2020 roku i z miejsca zyskała oddane grono fanów. Spora część z nich porównywała turecki serial do hiszpańskiej „Szkoły dla elity”. Tym razem grupa uczniów skupia się na niecodziennym zadaniu. Uczniowie bardzo nie chcą dopuścić do wyjazdu ich ulubionej nauczycielki i dochodzą do wniosku, że tylko uczucie jest w stanie zatrzymać kobietę w starym miejscu pracy. Młodzi ludzie nie szczędzą więc czasu i zapału, aby zeswatać nauczycielkę z nowym trenerem koszykówki. Pierwszy sezon serialu liczy sobie osiem odcinków – już teraz wiadomo jednak, że powstanie drugi sezon tureckiego show. Całość obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji.

  Zobacz także  


Love 101 – zwiastun

Obsada

Pınar Deniz - Burcu
Kaan Urgancıoğlu - Kemal
Alina Boz - Eda
Kubilay Aka - Kerem
Ipek Filiz Yazici - Işık
Mert Yazicioglu - Sinan
Selahattin Paşalı - Osman
Rachel Varela - Eda
Müfit Kayacan - Necdet

Jesteście fanami komedii romantycznych i szukacie ciekawego tytułu na wieczorny seans? Sprawdźcie koniecznie filmy Podatek od Miłości, Jeszcze dłuższe zaręczyny i Dwoje do poprawki

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze: