×

Wyszukaj artykuł

W pogoni za marzeniami

Lakier do włosów – muzyczna komedia sprzed lat

Redakcja Pinbook | 29-06-2020 | skomentuj

Lakier do włosów – muzyczna komedia sprzed lat

Materiały promocyjne filmu "Lakier do włosów"

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Marzenia ma niemal każdy z nas. Wiele osób jest gotowa na niemałe poświęcenia w drodze do ich spełnienia. Jeszcze inni wierzą w przeznaczenie i z uporem maniaka czekają na to, co przyniesie los. Do tej ostatniej grupy osób z pewnością nie zalicza się jednak bohaterka czarnej amerykańskiej komedii muzycznej pod tytułem „Lakier do włosów”. 

Tytuł oryginalny: Hairspray
Gatunek: Komedia / Muzyczny
Reżyseria: John Waters
Scenariusz: John Waters
Rok produkcji: 1988
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis filmu

Główną bohaterką filmu ‘Lakier do włosów” jest Tracy Turnblad – nastolatka, która boryka się z nadwagą. Marzeniem dziewczyny jest wystąpienie w „The Corny Collins Show”, który jest ulubionym programem muzycznym nastolatki. W wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności udaje jej się osiągnąć swój upragniony cel i zdobywa ona szybko oszałamiającą sławę. Nie wszyscy jednak są z tego powodu szczęśliwi. Najwięcej do stracenia ma Amber von Tussle, która do tej pory była główną gwiazdą show. Teraz widzowie przelewają jednak swoją sympatię na Tracy. Dodatkowo w grę wchodzi wątek miłosny, dzięki któremu możemy obserwować nastoletnie miłości czy pierwsze uczucia. Film obecnie dostępny jest na platformie iTunes. Produkcja doczekała się także nowszej wersji, która zadebiutowała w roku 2007. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun i zapoznać się z obsadą amerykańskiej komedii muzycznej. 

  Zobacz także  


Lakier do włosów – zwiastun

Obsada

Sonny Bono
Ruth Brown
Divine
Debbie Harry
Ricki Lake
Jerry Stiller
Vitamin C
Michael St. Gerard
Clayton Prince
Mink Stole
Shawn Alex Thompson
Ric Ocasek
Pia Zadora
Joann Havrilla
Alan J. Wendl

A może szukasz innych komedii? Sprawdź koniecznie filmy Butelki zwrotne, Głupi i głupszy bardziej i Nancy Drew i tajemnice Hollywood.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Wszystkie tagiKomentarze: