×

Wyszukaj artykuł

Zaprzyjaźni się z ludźmi?

Kacper – przyjazny duszek

Redakcja Pinbook | 17-06-2020 | skomentuj

Kacper – przyjazny duszek

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Zjawiska paranormalne i duchy fascynują nas od wieków. Nie zawsze jednak w kinematografii przedstawiane są jako wróg czy zagrożenie dla człowieka. Świetnym przykładem może być tutaj znany chyba wszystkim przyjazny duszek Kasper, który doczekał się wielu filmów i produkcji animowanych. 

Tytuł oryginalny: Casper
Gatunek: Komedia / Familijny / Fantasy
Reżyseria: Brad Silberling
Scenariusz: Sherri Stoner / Deanna Oliver
Rok produkcji: 1995
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis filmu

Film „Kacper” ma już ponad ćwierć wieku – ciężko to sobie wyobrazić zwłaszcza osobom, które wychowały się na przygodach pociesznego duszka. Jedną z głównych bohaterek filmu jest Carrigan Crittenden – agentka nieruchomości, która odkrywa, że w jednym z domów jest skarb, którego z kolei bronią złe duchy. Kobieta zamierza poradzić sobie ze zjawami z pomocą doktora Harveya, któremu wynajmuje dom. Pogromca duchów zobowiązuje się pozbyć złych duchów. Wtedy jednak sytuacja diametralnie się zmienia. Okazuje się, że rudera jest domem także przyjaznego ducha – Kacperka. Duszek zaprzyjaźnia się z córką pogromcy duchów i razem zamierzają przegnać chciwą właścicielkę nieruchomości. Film obejrzeć można za pośrednictwem kilku serwisów streamingowych – dostępny jest on na Amazon Prime Video, Rakuten, Chili i iTunes. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i obsadę.

  Zobacz także  


Kacper – zwiastun

Obsada

Christina Ricci
Bill Pullman
Devon Sawa
Cathy Moriarty
Eric Idle
Joe Nipote
Joe Alaskey
Brad Garrett
Garette Ratliff Henson
Jessica Wesson
Amy Brenneman
Malachi Pearson
Chauncey Leopardi
Spencer Vrooman
Ben Stein

Szukacie filmów dla całej rodziny? Sprawdźcie koniecznie takie animowane klasyki jak Gdzie jest Dory, Epoka Lodowcowa czy Daleko na północy.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Wszystkie tagiKomentarze: