Jak romantycznie! online - opis fabuły | obsada | opinie

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 23-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Jak romantycznie! - twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku komedii. Za reżyserię odpowiedzialny jest Todd Strauss-Schulson, twórca filmów „Harold i Kumar: Spalona święta” oraz „The inbetweeners”. Opracowaniem scenariusza zajęły się Erin Cardillo, Dana Fox oraz Katie Silberman. Tytuł ujrzał światło dzienne 13 lutego 2019 roku na ekranach na całym świecie, za pomocą platformy Netflix. Fabuła filmu opowiada o architektce Natalie, która nie znosi wszystkiego co ckliwe. Pewnie dnia budzi się w przerażająco idealnym świecie komedii romantycznych. Rolę główną odgrywa Rebel Wilson. Dzieło nominowane było do nagrody Teen Choice w kategoriach ulubiona komedia, ulubiona aktorka komedii dal Rebel Wilson oraz ulubiony aktor dla Liama Hemswortha. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Bron Studios, Netflix oraz New Line Cinema.
Gdzie możemy obejrzeć „Jak romantycznie!” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie fili.cc oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Zabójczy rejs

Jak romantycznie! plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Jak romantycznie! - opis fabuły

 

Nowojorska architekt Natalie robi wszystko, by w końcu doceniono ją w pracy, ale zamiast kreślić projekty drapaczy chmur, ciągle parzy komuś kawę i podaje kanapki. Jakby tego było mało, pewnego dnia zostaje napadnięta, a potem budzi się w szpitalu i odkrywa, że jej życie zamieniło się w komedię romantyczną, w której ona sama gra główną rolę. Czy ta zaprzysięgła cyniczka odnajdzie się w nowej koszmarnej.
Przeczytaj również: Wynajmij sobie chłopaka

Jak romantycznie! - obsada

Rebel Wilson jako Natalie
Priyanka Chopra jako Isabella
Betty Glipin jako Whitney
Liam Hemsworth jako Blake 
Adam Devine jako Josh
Lorrie Odom jako pracowniczka MTA
Marcus Choi jako słodki chłopak
Sawandi Wilson jako gorący doktor

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0