×

Wyszukaj artykuł

Przetrwają tę próbę?

Jaja w tropikach – gwiazdy filmowe skazane na łaskę azjatyckiej dżungli

Redakcja Pinbook | 21-07-2020 | skomentuj

Jaja w tropikach – gwiazdy filmowe skazane na łaskę azjatyckiej dżungli

"Jaja w tropikach"/Materiały promocyjne

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Jaja w tropikach” to szalona komedia z gwiazdorską obsadą - Benem Stillerem, Jackiem Blackiem, Matthew McConaugheyem, Robertem Downeyem Jr. oraz Tomem Cruisem - która przenosi widza w realia dzikiej i pełnej niebezpieczeństw azjatyckiej dżungli. W filmie nie brakuje absurdalnego humoru i obrazoburczych żartów, które u niejednego mogą wywołać nie tylko w napad śmiechu, ale również lekką konsternację. Wyreżyserowany przez samego Bena Stillera film jest idealną propozycją dla osób, które cenią sobie kino podejmujące z dystansem każdy, nawet najbardziej drażliwy temat.

Tytuł oryginalny: Tropic Thunder
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2008
Premiera: 13 sierpnia 2008
Reżyseria: Ben Stiller
Scenariusz: Justin Theroux/Ben Stiller

  Zobacz także  


Opis fabuły

Film przedstawia historię grupy zapatrzonych w siebie aktorów, którzy zostali zaangażowani do pracy w filmie wojennym. Nowa produkcja ma być jedną z najlepszych w historii kina. Kolejne i coraz bardziej wydumane kaprysy gwiazdorów, a także rosnące koszty produkcji sprawiają, że twórcom filmu zaczyna grozić wstrzymanie prac na planie. Zdesperowany reżyser postanawia więc chwycić się ostatniej deski ratunku, żeby ratować produkcję. Wysyła aktorów w dzikie i (przynajmniej pozornie) odludne tereny południowo-wschodniej Azji, co ma pozwolić na zaoszczędzenie na efektach specjalnych oraz przyczynić się do uzyskania efektu możliwie największego realizmu w filmie. Żeby sztuce filmowej stało się zadość, aktorzy mają grać tym razem bez pomocy swoich asystentów, pomocników, a także telefonów komórkowych. Wkrótce jednak sprawy zaczynają się komplikować – okazuje się, że nowy plan zdjęciowy wcale nie jest tak pozbawiony ludzkiej obecności, jak się wydawało, a w okolicy znajduje się siedziba groźnych handlarzy narkotyków. Przestępcy natychmiast namierzają przebranych za żołnierzy aktorów i biorą ich za agentów amerykańskiego wywiadu.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Ben Stiller – Tugg Speedman
Jack Black – Jeff Portnoy
Robert Downey Jr. - Kirk Lazarus
Nick Nolte – Four Leaf Tayback
Brandon T. Jackson – Alpa Chino
Steve Coogan – Damien Cockburn
Danny McBride – Cody
Bill Hader – Rob Slolom
Jay Baruchel – Kevin Sandusky
Matthew McConaughey – Rick Peck
Tom Cruise – Les Grossman

Podobał wam się film „Jaja w tropikach”? Jeśli tak, polecamy obejrzeć kolejne świetne komedie „Zacznijmy od nowa” oraz „Death at a Funeral”. Wielbicieli nieco bardziej poważnego kina zachęcamy z kolei do zapoznania się z dramatem „Pomiędzy nami góry”.

 

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: