×

Wyszukaj artykuł


Insatiable - gdzie oglądać online

Redakcja Pinbook | 06-08-2019 | skomentuj

Insatiable - gdzie oglądać online

Insatiable plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Insatiable – twórcy i premiera

To amerykański serial z gatunku komedio-dramatu. Twórcą serialu jest Lauren Gussis. Pomysł na przedstawioną historię oparty jest o artykuł „The Pageant King of Alabama” autorstwa Jeffa Chu. Wszystkie 12 odcinków pierwszej serii zostało udostępnionych 10 sierpnia 2018 roku na platformie Netflix. Serial opowiada historię Patty, która kiedyś była otyła i gnębiona w szkole, a teraz jest piękną, szczupłą kobietą. Postanawia się zemścić na swoich oprawcach. Patty trafia pod szkydła Roberta Armstronga, prawnika, który pomaga jej w konkursach piękności. Odtwórczynią głównej roli jest amerykańska aktorka Debby Ryan. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję serialu to Lady Magic Productions, Storied Media Group, Ryan Seacrest Productions oraz CBS Television Studios.
Gdzie możemy obejrzeć „Insatiable” cały serial online? Tytuł znajdziemy przede wszystkim na platformie Netflix oraz w serwisach cda.pl i fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Chirurdzy

  Zobacz także  

Video dnia:Insatiable – opis fabuły

Patty, przez lata prześladowana, lekceważona i niedoceniana z powodu swojej wagi, nagle chudnie i bierze odwet na wszystkich, którzy kiedykolwiek ją skrzywdzili. Bob Armstrong, skompromitowany mecenas, którego prawdziwą pasją jest szkolenie uczestniczek konkursów piękności, jako jedyny dostrzega potencjał tkwiący w Patty i bierze ją pod swoje skrzydła - najpierw jako klientkę, której udziela porad prawnych, potem - już jako uczestniczkę wyborów miss, której pomaga w walce o tytuł najpiekniejszej. Ani Bob, ani jego żona Coralle nie mają jednak pojęcia, jak wielki jest głod zemsty u Patty i do czego może się ona posunąć, żeby odegrać się na każdym, kto kiedykolwiek ją zranił.

Przeczytaj również: Jak to robią single

  Zobacz także  


Insatiable – obsada

Dallas Roberts jako Robert "Bob" Armstrong, Jr.
Debby Ryan jako Patricia "Patty" Bladell
Christopher Gorham jako Robert "Bob" Barnard
Sarah Colonna jako Angie Bladell
Erinn Westbrook jako Magnolia Barnard
Kimmy Shields jako Nonnie Thompson
Michael Provost jako Brick Armstrong
Irene Choi jako Dixie Sinclair
Alyssa Milano jako Coralee Huggens-Armstrong
Arden Myrin jako Regina Sinclair
Daniel Kang jako Donald Choi
Jordan Gelber jako szeryf Hank Thompson
James Lastovic jako Christian Keene
Christine Taylor jako Gail Keene
Michael Ian Black jako Pastor Mike Keene
Ashley D. Kelley jako Deborah "Dee" Marshall

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz