×

Wyszukaj artykuł

"Inna / Awkward" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 04-09-2019 | skomentuj

"Inna / Awkward" online - opis fabuły | obsada | opinie

Inna / Awkward plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Inna / Awkward – twórcy i premiera

To amerykański serial komediowy dla młodzieży, stworzony przez Lauren Lungerich, Erina Ehrlicha, Chrisa Alberghini oraz Mike’a Chesslera. Światowa premiera serialu miała miejsce 19 lipca 2011 roku na antenie MTV. W Polsce premiera serialu nastąpiła 9 października 2011 roku na kanale MTV Polska. Pierwszy odcinek 2 serii został wyemitowany 16 września 2012 roku na kanale MTV Polska. Fabuła opowiada historię Jenny, która zyskuje nagła popularność po tym, gdy wszyscy w szkole zaczynają myśleć, że niegroźny wypadek, któremu uległa, był nieudaną próbą samobójczą. W rolach głównych występują Ashley Rickards, Nikki Deloach oraz Beau Mirchoff. Dzieło otrzymało w roku 2013 Kryształową Statuetkę w kategorii ulubiony serial komediowy w telewizji kablowej oraz nagrodę Teen Choice w roku 2012 w kategorii telewizyjny przełomowy męski występ aktorski za występ Beau Mirchoff. Zdjęcia wykonane na potrzeby serialu realizowane były w Los Angeles w stanie Kalifornia. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajęli się Brad Joseph Breeck oraz Benjamin Forrest Davis. Serial został wyprodukowany przez Remote Productions, Mosquito Productions i MTV Production Development.
Gdzie możemy obejrzeć „Inna / Awkward” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach seriale.co, Player.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Atypowy

  Zobacz także  


Inna / Awkward – opis fabuły

Jenna Hamilton to zwykła, nieco zakompleksiona, amerykańska nastolatka. Chciałaby być popularna w szkole, ale brakuje jej odwagi i przebojowości. Wyróżnia ją to, że wieczorami bloguje o swoich problemach i rozterkach. Tak było do tej pory, bo w serialu poznajemy Jennę w momencie, w którym przypadkowo ulega niegroźnemu wypadkowi, który wygląda... jak próba samobójcza. Od tego momentu życie Jenny zaczyna się zmieniać – zaczyna na niej ciążyć stygmat dziewczyny z poważnymi problemami, co budzi zainteresowanie dzieciaków w szkole. I choć nie jest to rodzaj popularności jakiego sobie życzyła, stara się jakoś odnaleźć w tej niewątpliwie dziwnej sytuacji.

Przeczytaj również: The Good Doctor

  Zobacz także  


Inna / Awkward – obsada

Ashley Rickards jako Jenna Hamilton
Beau Mirchoff jako Matty McKibben
Nikki DeLoach jako Lacey Hamilton
Brett Davern jako Jake Rosati
Molly Tarlov jako Sadie Saxton
Jillian Rose Reed jako Tamara
Desi Lydic jako Valerie Marks
Greer Grammer jako Lissa
Shanica Knowles jako Michelle

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: