×

Wyszukaj artykuł

Nie będzie łatwo zdobyć serce Lucy

50 pierwszych randek – co zrobić, gdy każde spotkanie odchodzi w niepamięć?

Redakcja Pinbook | 18-06-2020 | skomentuj

50 pierwszych randek – co zrobić, gdy każde spotkanie odchodzi w niepamięć?

"50 pierwszych randek"/Materiały promocyjne

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„50 pierwszych randek” to komedia romantyczna z Adamem Sandlerem i Drew Barrymore w rolach głównych, która wzruszy i rozbawi was do łez. Pewien weterynarz zakocha się w dziewczynie cierpiącej na zaniki pamięci. Chociaż będzie robił wszystko, żeby zdobyć jej względy, każdego kolejnego dnia śliczna Lucy nie będzie pamiętać nawet jego imienia. Mężczyzna będzie musiał nieźle się natrudzić, żeby raz na zawsze zapaść jej w pamięć. Czy jego uczucie będzie wystarczająco silne, żeby odwrócić skutki tragicznego wypadku?

Tytuł oryginalny: 50 First Dates
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2004
Premiera: 3 lutego 2004
Reżyseria: Peter Segal
Scenariusz: George Wing

  Zobacz także  


Opis fabuły

Film przedstawia historię Henry’ego Rotha, który jest niepoprawnym podrywaczem i zdobywcą kobiecych serc. Mężczyzna wciąż wdaje się w kolejne romanse, a jego uwadze nie umyka żadna turystka, która spędza urlop na Hawajach. Henry pracuje tam bowiem jako weterynarz, a swój zawód często wykorzystuje w kolejnych podbojach. Mężczyzna przywykł do tego, że żadna kobieta nie jest w stanie mu się oprzeć. Pewnego dnia napotyka jednak na swojej drodze osobę, która wprowadza zamęt w jego życiu. Jest nią śliczna miejscowa dziewczyna Lucy, którą Henry od razu obiera na swój kolejny cel. Okazuje się jednak, że stanowi ona niemałe wyzwanie i wyjątkowo ciężko jest z nią nawiązać znajomość. Lucy w przeszłości uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznała uszkodzenia pamięci krótkotrwałej. Dziewczyna nie jest w stanie zapamiętać żadnych nowych rzeczy i każdego kolejnego dnia zapomina, co się wczoraj wydarzyło. Lekarze są bezradni i nie potrafią przywrócić jej do dawnego funkcjonowania. Henry postanawia jednak zrobić wszystko, żeby pomimo tej przeszkody zdobyć serce pięknej Lucy.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Adam Sandler – Henry Roth
Drew Barrymore – Lucy Whitmore
Rob Schneider – Ula
Sean Astin – Doug Whitmore
Lusia Strus – Alexa
Dan Aykroyd – Dr Keats
Amy Hill – Sue
Allen Covert – 10-sekundowy tom
Blake Clark – Marlin Whitmore

Lubicie komedie romantyczne? Koniecznie zobaczcie film „Wygrać miłość”. Gwarantujemy, że porządnej dawki humoru dostarczą wam również takie produkcje jak „Szarada” oraz „Balls Out: The Gary Houseman Story”.

Wszystko na temat:

Filmy Kino Wszystkie tagiKomentarze: