×

Wyszukaj artykuł


"Faking it" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 02-09-2019 | skomentuj

"Faking it" online - opis fabuły | obsada | opinie

Faking it plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Faking it – twórcy i premiera

To amerykański serial komediowy stworzony przez Danę Min Goodman i Julię Wolov. Premiera serialu miała miejsce 22 kwietnia 2014 roku na antenie amerykańskiej telewizji MTV. W Polsce premiera serialu odbyła się 7 września 2014 roku na antenie MTV Polska. Osiem odcinków pierwszej serii serialu zostało dostarczone dla MTV w 2013 roku. W czerwcu 2014 roku, stacja MTV ogłosiła, że otrzymała zamówienie na dziesięć odcinków drugiego sezonu, a emisja odbyła się 23 września 2014 roku w Stanach Zjednoczonych. 22 kwietnia 2015 ta sama stacja zamówiła 3 sezon. 13 maja 2016 roku ogłoszone zostało zakończenie produkcji serialu po trzecim sezonie. Serial liczy sobie łącznie 38 odcinków. Tytuł odnosi się do fabuły serialu, która opowiada o dwóch przyjaciółkach, Karmie i Amy, które decydują się udawać lesbijki, aby zyskać na popularności. W rolach głównych występują Rito Volk oraz Katie Stevens. Dzieło zostało nagrodzone w roku 2013 statuetką Teen Choice w kategorii przełomowy serial. Zdjęcia realizowane były w miejscowości Glendora w stanie Kalifornia, a odpowiedzialni za nie są Massimiliano Trevis i Doug Emmet. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Andrew Dost.
Gdzie możemy obejrzeć „Faking it” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, fili.cc oraz seriale.co. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Jess i chłopaki

  Zobacz także  

Video dnia:Faking it – opis fabuły

Serial opowiada o dwóch przyjaciółkach, które "kochają się" w nieco inny sposób. Po wielu nieudanych próbach zaistnienia w świadomości znajomych ze szkoły ktoś przez pomyłkę przykleja im łatkę lesbijek, co sprawia, że zyskują status celebrytek.

Przeczytaj również: Współczesna rodzina

  Zobacz także  


Faking it – obsada

Rita Volk jako Amy Raudenfeld
Katie Stevens jako Karma Ashcroft
Gregg Sulkin jako Liam Booker
Bailey De Young jako Lauren Cooper
Michael Willett jako Shane Harvey
Rebecca McFarland jako Farrah, matka Amy
Senta Moses jako dyrektorka Penelope
Erick Lopez jako Tommy Ortega
Courtney Kato jako Leila
Breezy Eslin jako Elizabeth
August Roads jako Oliver
Yvette Monreal jako Raegan
Keith Powers jako Theo
Skyler Maxon jako Duke Lewis Jr.
Parker Mack jako Felix

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz