Dwóch i pół – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 05-07-2019

ocena: 0     skomentuj

dwóch i pół plakat

Dwóch i pół – Twórcy i premiera

To komediowy sitcom produkcji USA. Emitentem w telewizji od 2003 r. jest telewizja CBS. Produkcję serialu przypisuje się Chuck’owi Lorre i Lee Aronsohn. Z całą pewnością nie podejrzewali, że ich dzieło odniesie taki sukces. W samych Stanach Zjednoczonych każdy sezon oglądało średnio ok 15 milionów ludzi. Wśród emitowanych na antenie TVN7 seriali, zajmuje on drugie miejsce wśród najchętniej oglądanych ze średnią liczbą 300 tys. widzów. Powstało 12 sezonów tego serialu, w których zawierają się łącznie 262 odcinki.
Gdzie oglądać Dwóch i pół online? Obejrzymy legalnie na seriale.com oraz internetowych wersjach stacji telewizyjnych – emitentów z wykupionymi prawami do tej produkcji.

Przeczytaj również o innym kultowym amerykańskim sitcomie - Jak poznałem waszą matkę

Dwóch i pół – opis fabuły

Głównym wątkiem sitcomu są perypetie Charliego Harpera. To zamożny kawaler prowadzi niczym nieskrępowane, korzystając ze swobód jakie daje ten stan cywilny i jego dobra sytuacja finansowa. Idealny schemat ulega zmianom, kiedy pewnego dnia wprowadza się do niego brat – Alan i jego 10-letni syn – Jake. Nieszczęścia lubią chodzić parami, więc by temu powiedzeniu stało się zadość, jego spokój zakłócają aż trzy kobiety z charakterkiem – żona brata, matka i atrakcyjna sąsiadka, z którą miał przelotny romans. Szczęściem w nieszczęściu okazuje się obecność bratanka, dzięki której znajdują nić porozumienia z bratem i stawiają sobie za główny cel jego szczęście i przyszłość. 

Uwielbiasz się śmiać? Kategoria komedie jest dla Ciebie!

Dwóch i pół – obsada

Charlie Sheen jako Charlie Harper

Jon Cryer jako Alan Harper / Sid

Angus T. Jones jako Jake Harper / Marlene Melnick

Holland Taylor jako Evelyn Harper

Marin Hinkle jako Judith Harper / Judith Melnick

Melanie Lynskey jako Rose

Conchata Ferrell jako Berta

Ashton Kutcher jako Walden Schmidt

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage