×

Wyszukaj artykuł

Kontrowersyjne metody House’a zadziałają?

Dr House (sezon 3) – paralitycy i porwany przez kosmitów pacjent

Redakcja Pinbook | 10-09-2020 | skomentuj

Dr House (sezon 3) – paralitycy i porwany przez kosmitów pacjent

"Dr House"/Materiały promocyjne

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Dr House to amerykański medyczny serial telewizyjny, który został wyprodukowany dla stacji FOX. Opowiada o losach dr Gregory’ego House’a, nietuzinkowego i genialnego lekarza, który w swojej pracy stosuje niekonwencjonalne oraz budzące kontrowersje metody. Premiera trzeciego sezonu serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 5 września 2006 roku. W trzecim sezonie nie brakuje zaskakujących wątków – pod opiekę House’a trafi chłopiec, który twierdzi, że został porwany przez przybyszów z obcej planety.

Rok produkcji: 2006
Oryginalny tytuł: House M.D.
Gatunek: Komediodramat
Liczba odcinków: 24
Produkcja: USA
Data premiery: 5 września 2006
Twórcy: David Shore
Platforma: Amazon Prime Video

  Zobacz także  


Opis sezonu

Trzeci sezon serialu „Dr House” rozpoczyna się w momencie, gdy tytułowy bohater wraca do pracy po dość długiej rekonwalescencji. Wszystko wskazuje na to, że nowa terapia jest skuteczna i noga nie boli go tak jak dawniej, a także staje się coraz bardziej sprawna. Cuddy i Wilson nie chcą go nadmiernie obarczać i zastanawiają się, którego pacjenta mu powierzyć – sparaliżowanego mężczyznę, czy kobietę, która doznała porażenia w trakcie sesji jogi. Wkrótce jednak na oddziale pojawi się zupełnie zaskakujący przypadek. Będzie nim siedmioletni Clancy, który twierdzi, że polują na niego kosmici. Niemałe będzie zaskoczenie lekarzy, gdy okaże się, że w jego ciele znajduje się tajemniczy kawałek metalu, na którym wykryto obecność obcego DNA. W szpitalu zawrze od plotek, że chłopcu wszczepiono najprawdziwszą kosmiczną sondę. Czy House również uwierzy w tę wersję wydarzeń?

Macie już za sobą trzeci sezon „Dr House’a”? W takim razie koniecznie obejrzyjcie polski serial „Na sygnale”, który opowiada o codziennych zmaganiach ratowników medycznych. Polecamy również zobaczyć seriale „Hoży doktorzy” oraz „Szpital Lenox Hill”.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Hugh Laurie – Dr Gregory House
Robert Sean Leonard – Dr James Wilson
Omar Epps – Dr Eric Froeman
Jesse Spencer – Dr Robert Chase
Lisa Edelstein – Dr Lisa Cuddy
Jennifer Morrison – Dr Allison Cameron
Sela Ward – Stacy Warner

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Amazon Wszystkie tagiKomentarze: