×

Wyszukaj artykuł

Medyczny serial

Dr House (sezon 2) – uda mu się postawić właściwą diagnozę?

Redakcja Pinbook | 10-09-2020 | skomentuj

Dr House (sezon 2) – uda mu się postawić właściwą diagnozę?

"Dr House"/Materiały promocyjne

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Dr House” to amerykański medyczny serial telewizyjny, który został wyprodukowany dla stacji FOX. Opowiada o losach dr Gregory’ego House’a, nietuzinkowego i genialnego lekarza, który w swojej pracy stosuje niekonwencjonalne oraz budzące kontrowersje metody. Premiera drugiego sezonu serialu odbyła się w Stanach Zjednoczonych 13 września 2005 roku. Drugi sezon przyniesie wiele emocji. House będzie musiał zmagać się nie tylko z tajemniczymi chorobami, ale również z uporem ze strony pozostałych lekarzy.

Rok produkcji: 2005
Oryginalny tytuł: House M.D.
Gatunek: Komediodramat
Liczba odcinków: 24
Produkcja: USA
Data premiery: 13 września 2005
Twórcy: David Shore
Platforma: Amazon Prime Video

  Zobacz także  


Opis sezonu

Drugi sezon serialu „Dr House” ukazuje dalsze losy genialnego lekarza, który codziennie spotyka się z niezwykłymi i trudnymi przypadkami. Gregory House tym razem spotka między innymi szesnastoletniego geniusza szachowego, Nate’a Harrisona, który doznał nieoczekiwanego napadu agresji. Gdy wygrał mecz i przeciwnik podał mu rękę, spokojny zazwyczaj Nate zupełnie niespodziewanie rzucił się na niego bijąc i kopiąc. Nagłe zmiany nastroju pacjenta będą znacznie utrudniały pracę lekarzy na oddziale. To nie będzie jednak jedyne zmartwienie House’a. W szpitalu pojawi się podejrzenie gruźlicy u dr Sebastiana Charlesa, specjalisty w dziedzinie tej choroby. Chociaż sam wystawi sobie diagnozę, House będzie sceptycznie nastawiony do jego teorii. Nie będzie mu jednak łatwo udowodnić, że jego kolega po fachu popełnił poważny błąd.

Warto obejrzeć również inne produkcje poświęcone podobnej tematyce. Gorąco polecamy polskie seriale „Lekarze” oraz „Szpital”, które ukazują codzienne życie personelu medycznego. Zachęcamy także do zapoznania się z kultowym serialem „Ostry dyżur” z George’em Clooneyem i Anthonym Edwardsem w rolach głównych.

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Hugh Laurie – Dr Gregory House
Robert Sean Leonard – Dr James Wilson
Omar Epps – Dr Eric Froeman
Jesse Spencer – Dr Robert Chase
Lisa Edelstein – Dr Lisa Cuddy
Jennifer Morrison – Dr Allison Cameron
Sela Ward – Stacy Warner

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Amazon Wszystkie tagiKomentarze: