×

Wyszukaj artykuł


"Dobre miejsce" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 09-09-2019 | skomentuj

"Dobre miejsce" online - opis fabuły | obsada | opinie

Dobre miejsce plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Dobre miejsce – obsada

Kristen Bell jako Eleanor Shellstrop
William Jackson Harper jako Chidi Anagonye
Ted Danson jako Michael
Jameela Jamil jako Tahani Al-Jamil
Manny Jacinto jako Jason Mendoza
D’Arcy Carden jako Janet
Tiya Sircar jako Prawdziwa Eleanor / Vicky / Denise
Maya Rudolph jako sędzia Gen
Marc Evan Jackson jako Shawn
Przeczytaj również: Współczesna rodzina

  Zobacz także  

Video dnia:Dobre miejsce – twórcy i premiera

To amerykański serial komediowy stworzony przez Mike’a Schura. Emisja rozpoczęła się 19 września 2016 roku na antenie amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC. W Polsce tytuł został udostępnione w serwisie streamingowym Netflix – pierwszy sezon w całości 21 września 2017 roku, a odcinki kolejnych serii emitowane są dzień po premierze amerykańskiej. Na chwilę obecną serial liczy sobie 39 odcinków, składających się na 3 sezony. Akcja rozpoczyna się w momencie gdy główna bohaterka, Eleanor, umiera. Po śmierci trafia do Dobrego Miejsca, przeznaczonego dla szlachetnych osób. Orientuje się, że nastąpiła pomyłka. W rolach głównych występują między innymi Kristen Bell, William Jackson oraz Ted Danson. Serial został doceniony zarówno przez widzów jak i krytyków, czego dowodem jest 5 nagród branżowych i aż 36 nominacji. Dzieło zostało nagrodzone między innymi Kryształową Statuetką w kategorii ulubiona aktorka w nowym serialu za występ Kristen Bell, nagrodą Critics’ Chioce Television w kategoriach najlepszy aktor w serialu komediowym za występ Teda Danson oraz najbardziej ekscytujący nowy serial, a także dwoma nagrodami Hugo w kategoriach najlepsza prezentacja dramatyczna – krótka forma za odcinki „Janet(s)” oraz „The Trolley Problem”. Zdjęcia powstałe na potrzeby serialu realizowane były w Universal City w stanie Kalifornia, a odpowiedzialni za nie byli Barry Peterson oraz David J. Miller. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się David Schwartz. Studia odpowiedzialne za produkcję serialu to 3 Arts Entertainment, Fremulon, NBC Entertainment oraz NBC Universal Television.
Gdzie możemy obejrzeć „Dobre miejsce” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach fili.cc oraz seriale.co, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Faking it

  Zobacz także  


Dobre miejsce – opis fabuły

Podczas zakupów w supermarkecie, Eleanor zostaje potrącona przez ciąg wózków sklepowych i umiera. Budzi się w Dobrym Miejscu - raju, w którym każdego czeka własna utopia, jednak zdaje sobie sprawę z pomyłki jaka nastąpiła - to nie ta Eleanor powinna się tam znaleźć. Wita ją Michael - architekt i twórca dzielnicy, do której została przypisana, i przedstawia Chidiemu - profesorowi etyki, z którym została sparowana jako „bratnie dusze”, które mają spędzić razem wieczność. Gdy przyznaje Chidiemu, że nastąpiła pomyłka, ten postanawia dawać jej lekcje filozofii, by nauczyła się, jak być lepszą osobą.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz