×

Wyszukaj artykuł

Kino akcji w najlepszym wydaniu

Bardzo dziki zachód – szalony naukowiec i zamach na prezydenta

Redakcja Pinbook | 23-06-2020 | skomentuj

Bardzo dziki zachód – szalony naukowiec i zamach na prezydenta

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Westerny to nie zawsze rewolwerowe pojedynki i spotkania w samo południe. Czasem tego rodzaju filmy luźno bawią się konwencją i pozwalają widzowi na oderwanie się od codzienności. Co wyjdzie z połączenia takiego filmu z kinem akcji i potężną dawką dobrego humoru? Odpowiedź na to pytanie przynosi film „Bardzo dziki zachód”. 

Tytuł oryginalny: Wild Wild West
Gatunek: Komedia / Western / Akcja
Reżyseria: Greg Coolidge
Rok produkcji: 1999
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Bardzo dziki zachód”  jest agent rządowy James West i jego partner  Artemus Gordon. Ich zadaniem jest powstrzymaniem szalonego naukowca – doktor Loveless planuje bowiem zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna nie cofnie się przed niczym – skonstruował nawet olbrzymią mechaniczną tarantulę, która ma mu pomóc urzeczywistnić jego chory plan. Agentom pomóc zamierza aktorka Rita Escobar – przeciwnikiem dobrej drużyny nie będzie jednak sam Loveless. Po stronie szalonego naukowca opowiedzieli się bowiem East, Amazonii, Munity i panny Lippenreider. Jak zakończy się ta historia? Przekonać się o tym mogą widzowie tego niezwykłego widowiska. Film łączy w sobie zalety filmów akcji, westernów i komedii. Produkcja niestety nie znajduje się w ofercie żadnego dużego serwisu streamingowego – dość często jednak znaleźć ją można na antenie kanałów telewizyjnych. Poniżej natomiast macie okazję obejrzeć zwiastun produkcji i zapoznać się z jej obsadą.

  Zobacz także  


Bardzo dziki zachód – zwiastun

Obsada

Will Smith
Kevin Kline
Salma Hayek
Kenneth Branagh
M. Emmet Walsh
Ted Levine
Frederique Van Der Wal
Musetta Vander
Sofia Eng
Bai Ling
Rodney A. Grant

Szukasz innych ciekawych komedii? Sprawdź filmy Asystent Wampira, Balls Out: The Gary Houseman Story i Brunet wieczorową porą.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Wszystkie tagiKomentarze: