×

Wyszukaj artykuł

Aladyn 2019 - gdzie oglądać online

Redakcja Pinbook | 22-08-2019 | skomentuj

Aladyn 2019 - gdzie oglądać online

Aladyn 2019 plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 7.5 Bardzo dobry

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Aladyn 2019 - twórcy i premiera 

To pełnometrażowy film fabularny produkcji amerykańskiej. Zarówno za opracowanie scenariusza, jak i reżyserię odpowiada Guy Ritchie. Tytuł ujrzał światło dzienne 24 maja 2019 roku w salach kinowych na całym świecie. Produkcja ta jest aktorskim remakiem anonimowanego filmu Disneya z 1992 roku o tym samym tytule. Jest to historia drobnego złodzieja, o imieniu Aladyn, który mieszka w małym miasteczku na Bliskim Wschodzie. Pewnego dnia jego życie się odmienia za sprawą księżniczki Dżasimy, którą poznaje na targu i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Niestety ich miłość nie jest mile widziana na dworze królewskim. Księżniczka może wyjść jedynie za mężczyznę w którego żyłach płynie królewska krew. W rolach głównych występują: Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Navid Negahban oraz Marwan Kanzari. Odtwórca roli Dżina, Will Smith, otrzymał nagrodę Teen Choice w kategorii ulubiony aktor w filmie science-fiction / fantasy. Podobnie jak Neomi Scott za rolę księżniczki Dżasminy. Cała produkcja w tym samym konkursie otrzymała nagrodę w kategorii ulubiony film fantasy / science-fiction. Wytwórnia odpowiedzialna za produkcję filmu to Walt Disney Studios.
Gdzie możemy obejrzeć "Aladyn 2019" cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Jak wytresować smoka 3 

  Zobacz także  


Aladyn 2019 - opis fabuły 

Tytułowy Aladyn to złodziejaszek, który mieszka w małym miasteczku Agrabahu na Bliskim Wschodzie. Pewnego dnia zauważa na targu księżniczkę Dżasminę. Odrazu sie w niej zakochuje. Księżniczka jest córką sułtana może więc wyjść za mąż jedynia za mężczyznę, w którego żyłach płynie królewska krew. Co więcej, jej rękę obiecano przed laty księciu Andersowi, który jest następcą tronu w dalekiej krainie. Dodatkową komplikacją są plany złego czarnoksiężnika Dżafara, który chce poślubić księżniczkę i przejąć panowanie nad miasteczkiem. W tym celu chce wykorzystać magiczne moce Dżina, który jest zamknięty w oliwnej lampie. Czarodziejska lampa jest ukryta w jaskini. Przepowiednia głosi, że do tego miejsca może wejść jedynie "nieoszlifowany diament wsród ludzi". Aladyn znajduje magiczną lampę. W zamian za uwolnienie, Dżin, zgadza się spełnić trzy życzenia Aladyna. 
Przeczytaj również: Zaplątani

  Zobacz także  


Aladyn 2019 - obsada 

Mena Massoud jako Aladyn
Naomi Scott jako Dżasmina
Will Smith jako Dżin
Navid Negahban jako Sułtan 
Marwan Kenzari jako Dżafar 
Nasim Pedra jako Dalia 
Billy Magnussen jako Książę Anders 
Numan Acar jako Hakim 
Robby Haynes jako Razoul 
Alan Tudyk jako Iago 
Amir Boutrous jako Jamal 

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: