×

Wyszukaj artykuł


To my - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 22-08-2019 | skomentuj

To my - gdzie oglądać online?

To my plakat

Oceń


To my – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji chińsko-japońsko-amerykańskiej z gatunku horroru. Zarówno reżyserią jak i opracowaniem scenariusza zajął się Jordan Peele, znany komediowy aktor oraz twórca docenionego i nagrodzonego Oscarem filmu „Get Out”. Tytuł ujrzał światło dzienne 8 marca 2019 roku na ekranach światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 22 marca 2019 roku. Przedstawiona jest historia czteroosobowej rodziny, która spędza wolny czas w domku na plaży. Wkrótce ich spokój zakłócają nieproszeni goście, którzy nie mają dobrych intencji. Film nominowany był do nagrody Saturna aż w 8 kategoriach, między innymi dla najlepszego horroru. Jordan Peele miał szansę zdobyć nagrodę za najlepszą reżyserię oraz najlepszy scenariusz. Studio odpowiedzialne za produkcję filmu to Universal Pictures, Dentsu oraz Fuji Television Network.
Gdzie możemy obejrzeć „To my” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie fili.cc oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.
Przeczytaj również: To przychodzi po zmroku

  Zobacz także  


To my – opis fabuły

Akcja dzieje się we współczesnych czasach w południowej Kalifornii. W filmie zobaczymy m.in. Lupitę Nyong’o w roli Adelaide Wilson, kobiety, która wraca w swe rodzinne strony do domku na plaży, w którym spędziła dzieciństwo. Przyjeżdża tu z mężem oraz dziećmi, aby odnaleźć letnie wytchnienie. Ścigana przez niewyjaśnione i nierozwiązane traumy z przeszłości oraz dziwaczne zbiegi okoliczności, Adelaide czuje, że paranoja, w której się znalazła, narasta z niepohamowaną siłą. Kobieta czuje, że coś złego spotka jej rodzinę. Po relaksującym dniu na plaży, który spędza z rodziną i przyjaciółmi, Adelaide wraca do letniego domu. Kiedy nastaje zmrok, Wilsonowie odkrywają cztery sylwetki stojące na podjeździe: sobowtóry ich rodziny.

Przeczytaj również: Ciche miejsce

  Zobacz także  


To my – obsada

Lupita Nyong’o jako Adelaide Wilson / Red
Winston Duke jako Gabe Wilson / Abraham
Elisabeth Moss jako Kitty Tyler / Dahlia
Tim Heidecker jako Josh Tyler / Tex
Shahadi Wright Joseph jako Zora Wilson / Umbrae
Evan Alex jako Jason Wilson / Pluto
Yahya Abdul-Mateen II jako Russel Thomas / Weyland
Anna Diop jako Rayne Thomas / Eartha
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz