Nie z tego świata | Supernatural - Opis i Obsada - Gdzie oglądać?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 28-06-2019

ocena: 0     skomentuj

Supernatural serial

Supernatural - Twórcy serialu i premiera

Nie z tego świata – amerykański serial z gatunku dark fantasy, stworzony przez Erica Kripkego. Premierowa emisja miała miejsce 13 września 2005r. W telewizji The WB. W Polsce prawa do emisji tego serialu kupił TVN, który w lipcu 2010 zakończył emisję na 4 serii. Producentem jest światowy gigant Warner Bros Television, współpracujący z Wonderland Sound and Vision. 

 

Opis fabuły Supernatural

Akcja serialu zaczyna się ponad dwadzieścia lat temu. Amerykańska rodzina z Kansas, żyje spokojnie i szczęśliwie, gdy nagle ich losy przerywa tragiczne wydarzenie. Szczęśliwa żona i matka dwóch synów niespodziewanie ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, a świadek niesamowitego zdarzenia, jej mąż John Winchester, w panice ucieka wraz ze swoimi dziećmi – Deanem i Samem – z płonącego domu. Zdruzgotany mąż, postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo w sprawie śmierci żony, szukając odpowiedzialnych za to osób. Nie wie jednak z jakimi siłami przyjdzie mu się zmierzyć.
Po jakimś czasie Jego synowie - Dean i Sam, którzy od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia, całkowicie zmieniają swoje podejście. Teraz Sam, tak jak i jego brat, chce żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy zjawia się z niepokojącymi wiadomościami: ich ojciec, człowiek, który od 22 lat walczył ze złem, zniknął. Bracia postanawiają go odszukać, a by to zrobić muszą również stawić czoła złym, naprzyrodzonym istotom, na które polował ich ojciec. 

 

 

 

Obsada serialu - Nie z tego świata

Przez 15 sezonów w serialu pojawiły się dziesiątki aktorów. Obsada głównych ról pozostała niezmienna -Jensen Ackles jako Dean Winchester i Jared Padalecki jako Sam Winchester.

Poniżej wymieniamy obsadę najczęściej pojawiających się ról w serialu:

Misha Collins jako Castiel / Jimmy Novak / Lewiatan / Lucyfer

Mark Sheppard jako Mark Sheppard / Crowley

Osric Chau jako Kevin Tran

Ruth Connell jako Rowena MacLeod

Mark Pellegrino jako Lucyfer / Nick

Samantha Smith jako Mary Winchester / Eve

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage