×

Wyszukaj artykuł

Stranger Things - opis i obsada - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 13-08-2019 | skomentuj

Stranger Things - opis i obsada - gdzie oglądać online?

Stranger Things banner

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Stranger Things – twórcy i premiera

To amerykański serial internetowy, stworzony na zlecenie platformy Netflix z gatunku horror science-fiction. Twórcami, reżyserami i scenarzystami są bracia Matt i Ross Dufferowie. Światowa premiera serialu miała miejsce 15 lipca 2016 roku na platformie Netflix. Akcja serialu osadzona jest w latach 80. w amerykańskim stanie Indiana, a formą i treścią nawiązuje do popkultury tamtego okresu, w tym m.in. do twórczości Stevena Spielberga, Johna Carpentera, Stephena Kinga, Roba Reinera, George’a Lucasa, Ridleya Scotta i Jamesa Camerona. „Stranger Things” zostało pozytywnie przyjęte przez krytyków, chwalących przede wszystkim stylizację na lata 80., klimat, aktorstwo, reżyserię, scenariusz oraz liczne nawiązania do filmów z lat 80. W pierwszym dniu emisji serialu Netflix zamówił drugą serię, której premiera początkowo miała nastąpić 31 października 2017 roku, jednak później jej data została zmieniona na 27 października 2017 roku. Trzecia odsłona serialu pojawiła się na serwisie Netflix 4 lipca 2019 roku. Twórcy oraz odgrywający rolę Hoppera, David Harbour ogłosili iż serial na pewno doczeka się 4 sezonów, natomiast nie wiadomo też czy serial zostanie zakończony po tej ilości.
Gdzie możemy obejrzeć „Stranger Things” cały serial online? Tytuł znajdziemy oczywiście na platformie Netflix oraz w serwisie fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Nie z tego świata | Supernatural

  Zobacz także  


Stranger Thing – opis fabuły

Hawkins to typowe amerykańskie miasteczko zagubione w lasach stanu Indiana. Miejsce, gdzie wszyscy się znają i nie wydarzyło się tam nic ciekawego ani godnego uwagi. wszystko się zmienia nocą 6 listopada 1983 roku. Po zakończonym seansie gry "Lochy i Smoki" dwunastoletni Will Byers, znika w drodze do domu. W poszukiwaniach chłopca, oprócz jego matki Joyce oraz lokalnego szeryfa Jima Hoppera, bierze udział trójka jego przyjaciół: Mike, Dustin i Lucas. Rezultatem jest spotkanie tajemniczej dziewczynki z wytatuowanym numerem 011 na przedramieniu. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że to tylko początek tajemniczych i groźnych wydarzeń trapiących miasteczko.

Przeczytaj również: The Walking Dead

  Zobacz także  


Stranger Things – obsada

Winona Ryder jako Joyce Byers
David Harbour jako komendant Jim Hopper
Finn Wolfhard jako Mike Wheeler
Millie Bobby Brown jako Eleven
Gaten Materazzo jako Dustin Henderson
Caleb McLaughlin jako Lucas Sinclair
Noah Schnapp jako Will Byers
Natalia Dyer jako Nancy Wheeler

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: