×

Wyszukaj artykuł


Smętarz dla zwierzaków online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 23-08-2019 | skomentuj

Smętarz dla zwierzaków online - opis fabuły | obsada | opinie

Smętarz dla zwierzaków plakat

Oceń


Smętarz dla zwierzaków – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku horroru. Dzieło jest adaptacją powieści grozy autorstwa Stephena Kinga z 1983 roku. Za reżyserię odpowiedzialni są Kevin Kolsch, twórca filmów „Gwiazdy w oczach” oraz „Holidays”, i Dennis Widmyer, twórca filmów „Postcards from the Future: The Chuck Palahniuk Documentary”. Opracowaniem scenariusza zajął się Jeff Buhler. Tytuł ujrzał światło dzienne 16 marca 2019 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z filmem najwcześniej 3 maja 2019 roku. Akcja filmu rozpoczyna się gdy Louis Creed, doktor z Chicago, przeprowadza się ze swoją żona Rachel oraz dwójką dzieci – Ellie i Gagem oraz kotem Churchem do domu stojącego w pobliżu małego miasteczka Ludlow w stanie Maine. Wkrótce ich sąsiad, starszy mężczyzna imieniem Jud wyjawia im, że niedaleko ich nowego domu znajduje się cmentarz, gdzie okoliczne dzieci chowają swoje zmarłe zwierzęta. Dzieło nominowane było do nagrody Saturna w kategoriach najlepszy horror, najlepszy aktor drugoplanowy dal Johna Lthgowa oraz najlepsza charakteryzacja. Budżet filmu wyniósł ponad 112 milionów dolarów. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Alphaville Films, Di Bonaventura Pictures, Paramount Pictures, Room 101.
Gdzie możemy obejrzeć „Smętarz dla zwierzaków” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: To my

  Zobacz także  


Smętarz dla zwierzaków – opis fabuły

Dr Louis Creed, po przeprowadzce z żoną i ich dwojgiem małych dzieci z Bostonu do wiejskiego Maine, odkrywa ukryte głęboko w lesie dziwne, tajemnicze cmentarzysko. Kiedy w rodzinie dochodzi do tragedii, Louis zwraca się z prośbą o pomoc do swego nieco dziwacznego sąsiada. Ich wspólne odkrycie będzie miało przerażające konsekwencje.

Przeczytaj również: Śmierć nadejdzie dziś 2

  Zobacz także  


Smętarz dla zwierzaków – obsada

Jason Clarke jako Louis Creed 
Amy Seimetz jako Rachel Creed
John Lithgow jako Jud Crandall
Jeté Laurence jako Ellie Creed
Hugo Lavoie jako Gage Creed 
Lucas Lavoie jako Gage Creed
Obssa Ahmed jako Victor Pascow
Alyssa Brooke Levine jako Zelda
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz