Polaroid – Zło ukryte w fotografii – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 17-07-2019

ocena: 0     skomentuj

plakat filmu

Polaroid – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku horror, produkcji USA-Kanada-Norwegia. Reżyserem jest Lars Klevberg, zaś scenariusz to dzieło Blaira Butlera. Światowa premiera miała miejsce 10 stycznia 2019r.
Gdzie oglądać Polaroid online? Obecnie tego filmu nie znajdziemy jeszcze w ofercie żadnego znanego serwisu streamingowego. Na możliwość legalnego oglądania online musimy zatem jeszcze poczekać.

Zobacz również: Midsommar. W biały dzień - Gdzie oglądać online?

Polaroid – opis fabuły

To historia nastoletniej autsiderki – Bird Fitcher. Uczennica szkoły średniej dorabia w antykwariacie, gdzie natrafia na wyjątkowy aparat sprzed lat – Polaroid. Jej zachwyty pogłębia fakt, że urządzenie jest w pełni sprawne. Odnajduje w nim swoją pasję i robi wiele zdjęć. Z czasem na zdjęciach pojawiają się jej znajomi i inni ludzie. Niespodziewanie, jedna z uwiecznionych na fotografii osób ginie, a innym zaczynają przydarzać się dziwne rzeczy. Nastolatkowie zaczynają podejrzewać, że wydarzenia mają związek z antycznym aparatem. Dostrzegają na zdjęciach tajemniczy cień, który okazuje się sprawcą wszystkich wydarzeń. Oczywiście, nikt nie chce dać im wiary, że za przestępstwa odpowiada nadprzyrodzona siła, postanawiają więc na własną rękę zmierzyć się z tajemniczą klątwą Polaroida. Czy uda im się oszukać przeznaczenie?

 

Zobacz również: Jak Monika Brodka zmieniła się w dzieci ze Stranger Things

Polaroid – obsada

Kathryn Prescott jako Bird Fitcher

Tyler Young jako Connor Bell

Samantha Logan jako Kasey

Keenan Tracey jako Devin

Priscilla Quintana jako Mina

Javier Botet jako Istota

Mitch Pileggi jako Szeryf Pembroke

Davi Santos jako Tyler

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage