× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Piła: Dziedzictwo – Kara zza grobu w kultowym dreszczowcu – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 16-07-2019 | skomentuj

Piła: Dziedzictwo – Kara zza grobu w kultowym dreszczowcu – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Piła: Dziedzictwo – twórcy i premiera 

To pełnometrażowy dreszczowiec produkcji USA. Reżyserami są bracia Michael i Peter Spierig, zaś scenariusz to dzieło Josha Stolberga i Petera Goldfingera. Wytwórnią odpowiedzialną za film jest Lions Gate Enternainment. Światowa premiera miała miejsce 27 października 2017r. Film uzyskał zarobek w wysokości 100 mln USD, przy budżecie produkcyjnym 10 mln $.
Gdzie oglądać Piła: Dziedzictwo online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie CDA.pl, po wykupieniu dostępu do konta premium, otrzymamy tam nielimitowany dostęp do treści video, w tym do właśnie tego filmu. Jeśli nie jesteśmy przekonani co do zasadności, polecamy skorzystanie z okresu testowego.

Zobacz również: Ranking 10 najlepszych horrorów

  Zobacz także  


Piła: Dziedzictwo – opis fabuły

To historia rozpoczęta już przed laty, dalej nie wyjaśniona i nie zakończona. Traktuje o seryjnym mordercy i jego ofiarach, które znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, by zostać uwięzionymi w tworzonych przez tytułowego zabójcę grach. W rozgrywkach nikt nie pojawia się bez przypadku, według Piły mają one stanowić lekcję dla tych, którzy dopuścili się zbrodni, lecz nie tylko. Uwięzieni mają tylko dwie możliwości, albo wziąć udział w grze i spróbować ją przetrwać, albo dokonać swojego żywota w makabryczny sposób, przegrywając rozgrywkę. 
Tym razem jesteśmy świadkami dziwnych wydarzeń w mieście. Od jakiegoś czasu policja znajduje w różnych zmasakrowane zwłoki. Zjawisko przybiera na sile, lecz śledztwo prowadzi donikąd. Nie ma żadnych powiązań ani świadków – tylko makabryczna śmierć. Pewnego dnia na światło dzienne wychodzi jeden drobny szczegół, poszlaka która prowadzi do seryjnego mordercy – Johna Kramera. I tu rozpoczyna się gra, gdyż rzeczony podejrzany od dawna już nie żyje…

Przeczytaj również: Podwójne zagrożenie - czy warto obejrzeć?

  Zobacz także  


Piła: Dziedzictwo – obsada

Matt Passmore jako Logan Nelson

Tobin Bell jako Jigsaw / John Kramer

Callum Keith Rennie jako Detektyw Halloran

Hannah Emily Anderson jako Eleanor Bonneville

Clé Bennett jako Detektyw Keith Hunt

Laura Vandervoort jako Anna

Paul Braunstein jako Ryan

Mandela Van Peebles jako Mitch
Wszystko na temat: