×

Wyszukaj artykuł

Oszukać Przeznaczenie - początek serii - gdzie oglądać cały film online?

Redakcja Pinbook | 25-07-2019 | skomentuj

Oszukać Przeznaczenie - początek serii - gdzie oglądać cały film online?

Oszukać przeznaczenie plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Oszukać przeznaczenie – twórcy i premiera

To pełnometrażowy horror produkcji kanadyjsko – amerykańskiej. Za reżyserię odpowiedzialny jest James Wong, natomiast scenariusz powstał dzięki współpracy Glena Morgana, Jeffreya Reddicka i Jamesa Wonga. Film ujrzał światło dzienne 16 marca 2000 roku na ekranach światowych, do Polski tytuł zawitał dopiero w październiku tego samego roku. Scenariusz na początku przeznaczony był na materiał na potrzeby serialu „Z archiwum X”. Dzieło otrzymało dwie statuetki Saturn w kategoriach: Najlepszy horror 2001 oraz Najlepsza kreacja młodego aktora lub aktorki w roku 2001 dla Devon Sawa. Jest to początek popularnej serii filmów, która doczekała się ostatecznie aż 5 części.
Gdzie możemy obejrzeć Oszukać przeznaczenie cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz w bibliotece YouTube, skąd możemy wykupić film za jednorazową opłatą.
Przeczytaj również: Annabelle wraca do domu

 

 

  Zobacz także  


Oszukać przeznaczenie – opis fabuły

Alex wsiada do samolotu udając się na wycieczkę ze swoją klasą do Paryża. Samolot startuje i chwilkę potem dochodzi do katastrofy w której giną wszyscy uczestnicy lotu. Jest to jednak tylko wizja jakiej doznaje Alex, po której wpada w panikę i wywołując małą awanturę, wraz z kilkoma osobami z klasy zostaje wyrzucony z samolotu. Będąc już na porcie lotniczym obserwuje start i prawdziwą katastrofę lotu 180. Alex nie potrafi wytłumaczyć dokładnie władzom, przyjaciołom i samemu sobie jak doszło do tego, że uniknęli katastrofy. Jednak najgorsze dopiero przed nimi, okazuje się, że uniknięcie śmierci w katastrofie lotniczej to dopiero początek ich kłopotów. Teraz przeznaczenie upomina się o uratowanych w kolejności w jakiej mieli zginąć w feralnym samolocie. Czy uda im się oszukać przeznaczenie i pozostać przy życiu?

Przeczytaj również: Midsommar. W biały dzień

  Zobacz także  


Oszukać przeznaczenie – obsada

Devon Sawa jako Alex Browning
Ali Larter jako Clear Rivers
Kerr Smith jako Carter Horton
Kristen Cloke jako Valerie Lewton
Daniel Roebuck jako Agent Weine
Roger Guenveur Smith jako Agent Schreck
Cad Donella jako Tod Waggner
Seann William Scott jako Billy Hithcock

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: