Midsommar. W biały dzień – Skandynawska groza – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 17-07-2019

ocena: 0     skomentuj

plakat filmu

Midsommar. W biały dzień – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku horroru produkcji szwedzko-amerykańskiej. Reżyserem i scenarzystą jest Ari Aster. Wytwórniami są Square Peg i B-Reel Films. Zdjęcia do filmu zrobione zostały na przełomie lata, na terenie Węgier. Światowa premiera odbyła się 3 lipca 2019r. Film został odebrany pozytywnie przez krytyków, co w przypadku horrorów stanowi dobre wyróżnienie. Budżet produkcyjny w wysokości 10 mln USD, w ciągu dwóch tygodni od premiery dał dwukrotny zysk. 
Gdzie oglądać Midsommar. W biały dzień online? Póki co ten nie trafił do oferty żadnego serwisu streamingowego, jednak z całą pewnością wystarczy odczekać miesiąc, dwa i obejrzymy go na CDA.pl, Netfixie lub HBO GO.

Przeczytaj również: Ranking TOP10 najlepszych horrorów

Midsommar. W biały dzień – Opis fabuły

To historia grupki amerykańskich przyjaciół. Dwoje z nich – Dani i Christian są parą i poznajemy ich w momencie, w którym ich związek przechodzi kryzys, a oni sami rozważają rozstanie. Pewnego dnia ma miejsce tragedia rodzinna, która zbliża do siebie młodych. Wykorzystują te nowo obudzone uczucie, by spróbować naprawić swoją miłość. Ostatnią deską ratunku dla ich uczucia ma być wspólny wyjazd z przyjaciółmi do Europy. Wybór pada małą Skandynawską wioskę w środku gór, która odcięta jest od cywilizacji. Przyjaciele chcą spędzić czas i odpocząć od codzienności w beztroskiej krainie, w której latem słońce nie zachodzi. Przybywają na miejsce w okolicach dnia przesilenia letniego. Mają szczęście, gdyż okazuje się, że trafili idealnie na czas obchodzenia pradawnych obrzędów, w których okazję do wzięcia udziału ma się tylko raz na 90 lat. Miejscowi zapraszają turystów do współuczestnictwa tradycyjnych rytuałach. Z ochotą przyjmują propozycję i rozpoczynają wyjątkową, wakacyjną przygodę. Nie wiedzą jednak, że właśnie weszli do kręgu ludzi, których życie i śmierć zależy od rezultatu obrzędów, a z każdym dniem przybierają one coraz mniej oczekiwaną formę…

Przeczytaj również: Piła: Dziedzictwo - gdzie oglądać online

Midsommar. W biały dzień – obsada

Florence Pugh jako Dani

Jack Reynor jako Christian

William Jackson Harper jako Josh

Vilhelm Blomgren jako Pelle

Archie Madekwe jako Simon

Ellora Torchia jako Connie

Will Poulter jako Mark

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage